Odstranění tetování rubínovým laserem

Odstranění tetování rubínovým laserem

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Odstranění tetování rubínovým laserem

Nechali jste si někdy ozdobit tělo roztomilým obrázkem, ale dnes jste z něj nešťastní? Tak jako se mění náš život, mění se náš pohled na tetování a pokud vám to vaše překáží, jsme tady my s naším ověřeným vysoce kvalitním laserem německé výroby – Asclepion Laser Technologies, pro který jsme referenčním pracovištěm v České republice.


O ošetření


Laser vám dokáže pomoci jak s nechtěným tetováním tak s permanentním make-upem, jelikož odstraňuje barvivo z hlubší vrstvy kůži – tzv.škáry. Celý proces odstranění tetování se skládá z několika sezení, neboť je potřeba odstranit barvu postupně. Kůže potřebuje dostatek času, aby se správně zahojila. Důležitá je také ochrana před sluncem, aby místo nezpigmentovatělo, a také celková péče o kůži. Na již zacelenou kůži doporučujeme vždy použít kvalitní přípravky s fotoprotekcí.

Odstranění tetování rubínovým laserem


Objednat

Jsem vhodným kandidátem?


Uvažujete- li o odstranění tetování čí permanentního make-upu je potřeba navštívit naší dermatoložku na konzultaci, kde se na základě velikosti tetování, doby, kterou tetování nosíte a typu vaší kůže zhodnotí předpokládaná délka ošetření, kolik bude potřeba procedur a také kdy je vhodné načasování procesu, abys se kůže dobře hojila.

Během ošetření


Odstranění tetování se provádí ambulantně s použitím lokálního anestetického krému, pomocí laserového paprsku tzv. Rubínového laseru. Paprsek rubínového laseru je velmi silný a jeho dosah je přibližně 1500 metrů. Tento paprsek rozpozná tetovací barvivo, které rozbije a rozloží pigment na mikročástice, které jsou odplaveny lymfatickým systémem z těla nebo se odloučí díky strupu, který na kůži vznikne.

Doba zotavení


Po ošetření může klient odejít domů. Místo je potřeba chránit převazem a nevystavovat velké námaze nebo zakrytí, proto doporučujeme volný oděv. canlı bahis siteleri
Odstranění tetování se provádí opakovaně, a to vždy s ohledem na to, jak se jednotlivé kroky hojí. U každého člověka je to různé a záleží, jak dlouho bylo tetování na těle, jaké barvy byly použity a jak hluboko v kůži tetování je.


Objednat

Upozornění


V místě ošetření zpravidla dochází i k odstranění ochlupení, proto je třeba s tím počítat.
V některých případech se kůže zhojí jizvou a jsme připraveni i na tyto případy, které řešíme vhodnou terapií – jiným typem laserové ošetření nebo aplikací kyseliny hyaluronové po skončení laserové procedury odstranění.
Kdy není vhodné přijít na odstranění tetování?
Toto ošetření není vhodné v době těhotenství, kojení, dermatitidy či vážnějším onemocnění. Vždy je potřeba konzultace s ošetřujícím lékařem.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Média - Odstranění tetování:

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
Odstranění tetováže - test 500 Kč Objednat
Odstranění tetováže 1 cm2 1 000 Kč Objednat
Odstranění senilní pigmentace - 1 projev 200 Kč Objednat
Odstranění senilní pigmentace - dle počtu pigmentací (lze ošetřit obličej, krk, dekolt, záda, horní 2 000 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.