Komplexní řešení onychomykózy

Komplexní řešení onychomykózy

Esthesia.czSlužbyPodologie › Komplexní řešení onychomykózy

Na naší klinice se zabíváme léčbou onychomykózy (plísní nehtů). Dermatologie ve spolupráci s podologií umožnuje na jednom místě maximalizovat úspěšnost vyléčení tohoto onemocnění. K dispozici máme množství metod, jak se mykózy na nehtech zbavit. Nabízíme mykologický odběr a kultivaci pro zjištění přítomnosti plísně u nejednoznačných forem. U lehčích forem používáme odbroušení napadené části nehtu, léčbu antimykotiky a konzultaci ohledně následné péče. U mykózy v kombinaci se zarůstáním nebo deformací nehtů využíváme ortonyxii (rovnání nehtů). U pokročilejších a odolných mykóz používáme vhodné kombinace předchozích postupů a za určitých podmínek laser nebo celkovou léčbu pomocí medikace.


O ošetření


Každý, kdo se s tímto onemocněním někdy setkal, ví, jak moc nepříjemné a zdlouhavé může být. I když dbáte na hygienu s maximální pečlivostí, onochomykoza vaše nehty napadne kdekoliv kde se zouváte a chodíte byť jen chvilku bos. Stačí návštěva bazénu nebo posilovny a problém je tady. Promoření tímto onemocněním je vysoké hlavně u starší generace, kde je i velké riziko infekce. U nás v Esthesii spolupracuje dermatologie s podologií, abchom se s Vaším problémem vypořádali jak nejlépe to je možné.

Jsem vhodným kandidátem?


Jde o velmi rozšířené onemocnění. Pokud pozorujete ztluštění, drolení, lámání, stáčení, změnu struktury nehtu, či jeho barvy, určitě se k nám objednejte. Pravidelné návštěvy veřejných prostor (jako jsou např. bazény, posilovny, pedikúry) nebo dlouhodobá aplikace umělých nehtů, či gel laků jsou také rizikové. Doporučujeme si jednou za čas nehty na nohou a prostor mezi prsty kontrolovat. Mykóza většinou začíná na palcích nebo mezi prsty, a poté migruje na další nehty. Ve výjimečných případech, kdy je mykóza podceňovaná mnoho let, může být zasaženo i samotné lůžko nehtu, a pak je léčba mnohem složitější. V některých případech je dokonce nemožná. Ve věku nad šedesát let trpí onychomykózou vysoké procento lidí.

Jak se připravit?


Není potřeba se na ošetření nijak zvlášť připravovat. Přijďte v obuvi, v které běžně chodíte a s nehty jak je běžně máte.

Průběh ošetření


Nejprve zhodnotíme stav nehtů a poté zvolíme postup ošetření. Používá se kombinace nebo jedno z možných ošetření. Nehty lze brousit, ztenčit, očistit, upravit. Vše děláme pomocí brusek a to rychle, bezbolestne a efektivně a na závěr doporučíme vhodná antimykotika. Další možností jsou širokospektrální antimykotika, laser a celková léčba. Lze provést i mykologický odběr, pro přesnější diagnostiku druhu plísně.

Před a poDoba zotavení


Sestavíme postupný plán léčby a ošetřování. Pro co nejlepší výsledek, je nutná dlouhodobá spolupráce klienta.


 Ceník


Konzultace s podologem 600 Kč Objednat
Příprava mykotických nehtů k dermatologovi/na laser do 20 min. 550 Kč Objednat
Zbroušení/úprava ztluštělých nehtů do 25 min. 750 Kč Objednat
Odběr materiálu pro laboratoř plus kultivace (onychomykóza) 850 Kč Objednat
Ošetření laserem (1 návštěva bez ohledu na počet nehtů) 800 Kč Objednat
Onychomykóza - ošetření laserem 1 návštěva 800 Kč Objednat

 

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.