Onychomykóza - plíseň nehtů

Onychomykóza -  plíseň nehtů

Esthesia.czSlužbyPodologie › Onychomykóza - plíseň nehtů

Mykotické postižení bývá nejčastější onemocnění nehtů. Tvoří asi polovinu nehtových abnormalit, kdy plíseň deformuje tvar nehtů na nohou. Důležité je zmínit, že onychomykóza může mít významný vliv na psychiku člověka, který se trápí tím, jak jeho nehty vypadají, zvláště když jsou postiženy prsty na rukou, které jsou prakticky vždy viditelné.


O ošetření


V Esthesii léčíme nehtové plísně pomocí těch nejmodernějších technologií – používáme laser, jehož terapie má v indikovaných případech vysoké úspěšnosti v léčbě. Laserová technologie, fungující na tepelné destrukci plísně, umožňuje přesnou kontrolu teploty během ošetření.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý, u koho je zřejmě, že s jeho nehty není něco v pořádku. Nejčastějším příznakem plísně na nohou bývá zesílený nehet, deformace nehtu nebo změna zbarvení nehtového lůžka. S postupem času se nehet může stát křehkým a jeho části se mohou lámat. Pokud se infekce neléčí, může se nehet bolestivě zanítit.  Objednejte se ›

Onychomykóza -  plíseň nehtů

Jak se připravit?


Na ošetření nehtové plísně se není třeba speciálně připravit. Důležité je překonat stud a navštívit odborníka, jelikož léčba jakýchkoliv plísňových onemocnění by měla probíhat v odborné dermatologické ordinaci, kde je celková laserová léčba doplněna ještě i vhodnou medikací. 

Během ošetření


Při ošetření nehtové plísně je nehet a nehtové lůžko ozářeno laserem vlnové délky 940nm. Ošetřovaná plocha se tím do hloubky zahřeje na teplotu mezi 45 a 60 stupňů Celsia, čímž se plíseň zneškodňuje. Tkáň se postupně a kontrolovaně ohřívá, tím tedy nedochází k poškození zdravé tkáně. Léčbu s laserem kombinujeme s medicinální pedikúrou místní a celkovou léčbou nehtových plísní.

Onychomykóza -  plíseň nehtů Praha

Doba zotavení


Po ošetření začíná růst nový nepoškozený nehet. Záleží na rychlosti růstu, k celkové obnově obvykle dochází v průběhu 12 až 18 měsíců. Nehtům postiženým onychomykózou je třeba věnovat vždy speciální péči, a to dbát na hygienu, používat vlastní ručník, ve společných prostorách bazénů a saun nechodit bosky, pravidelně desinfikovat obuv a nosit bavlněné ponožky.

Onychomykóza -  plíseň nehtů Praha 1

Upozornění


Každá léčba plísňových onemocnění trvá dlouho a je třeba se připravit na několik měsíců. Jestliže je postiženo jen třicet procent nehtové ploténky, aplikuje se léčba lokální. Při větším rozsahu, volíme léčbu celkovou s pomocí systémových antimykotik.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


Konzultace s podologem 600 Kč Objednat
Příprava mykotických nehtů k dermatologovi/na laser do 20 min. 550 Kč Objednat
Zbroušení/úprava ztluštělých nehtů do 25 min. 750 Kč Objednat
Odběr materiálu pro laboratoř plus kultivace (onychomykóza) 850 Kč Objednat
Ošetření laserem (1 návštěva bez ohledu na počet nehtů) 800 Kč Objednat
Onychomykóza - ošetření laserem 1 návštěva 800 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.