Global Anti Age - kolagenové pláty

Global Anti Age - kolagenové pláty

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Global Anti Age - kolagenové pláty

Ošetření Global Anti Age je unikátní kombinace luxusní kosmetické péče, moderních postupů a relaxace s okamžitým výsledkem omlazení pleti. Již po jedné návštěvě nastartuje produkci kolagenu, podpoří obnovu buněk v pleti a její celkovou regeneraci. Pleť je mladší na pohled i na dotek okamžitě po absolvování ošetření.

  • Obnovení pevnosti a elasticity pleti
  • Hydratace
  • Projasnění
  • Regenerace
  • Zesvětlení pigmentace 
  • Zjemnění jizviček (například po akné)
  • Okamžitý efekt zdravější pleti
  • Zlepšení stavu jemných mimických vrásek 
  • Prevence proti známkám stárnutí pleti


Objednat


Objednat

Proč je toto ošetření vysoce efektivní?


Ošetření kombinuje hned několik účinných metod omlazení pleti v jedné návštěvě! Odborně proškolená specialistka navíc zvolí speciální luxusní sérum, vhodné přímo pro vaši pleť na základě individuálního posouzení před ošetřením. Tím docílíme maximálního efektu.

Co vás u nás čeká?


Jako první krok je důkladné odlíčení, očištění a následná tonizace pleti (produkty volíme opět podle typu vaší pleti). Následuje exfoliace, která zbaví pleť odumřelých buněk a připraví ji na vstřebávání aktivních účinných látek. Po exfoliaci podstoupíte pískovou dermabrazi, která je bezbolestná, pleť hloubkově vyčistí, zjemnění vrásky a jizvičky po akné, zesvětlení pigmentací a zvýší produkci kolagenu. Nyní přichází na řadu zapracování luxusního séra. Tímto krokem ale ošetření nekončí! Unikátní částí je Hydrolage - maska, která se skládá ze 100% kolagenových plátů a sádrová maska, která veškerý kolagen účinně vpraví a vtlačí do hloubky pleti. Závěrem dodáme pleti opět sérum v druhém kroku a závěrečný krém, který celý efekt doplní.

Pro koho je ošetření vhodné?


Ošetření je ideální pro pleť, která již jeví známky stárnutí (drobné mimické vrásky, povadlá kůže, nejednotná pigmentace) ale i jako komplexní prevence a to již od 25 let, kdy se v pleti přestává tvořit kolagen.

Opakováním docílíte zpomalení stárnutí pleti!


Při pravidelném opakování tohoto ošetření se pleti navrací pevnost a elasticita, zjemňují se vrásky a pleť je sjednocená. Pro nejlepší efekt doporučujeme opakování 1x měsíčně.

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.