Bezpreparační fasety

Bezpreparační fasety

Esthesia.czSlužbyStomatologie › Bezpreparační fasety

Chcete mít úsměv filmové hvězdy, ale trápí vás mezery mezi zuby, poškozená sklovina či jsou vaše zuby poničené nějakým úrazem? U nás na klinice Esthesia vám dokážeme pomoci, tak abyste se mohli na svět zase sebevědomě smát. 


 


PŘED ÚPRAVOU

PO ÚPRAVĚ

O ošetření - Bezpreparační fasety


Bezpreparační fazety jsou tenké keramické plátky, které se lepí na plošky přední části zubů. Jsou využívány hlavně z estetických důvodů například k zakrytí velkých mezer mezi zuby, poškozené skloviny předních zubů, nežádoucího zabarvení zubů nebo po úrazech. „Na rozdíl od klasických keramických faset jsou bez preparační fazety vyrobeny ze speciálního patentovaného porcelánu, který je velmi silný, ale tenčí než klasické fasety. Díky tomu není potřeba obrušovat zuby tak, jak je tomu u keramických faset a zdravá část zubu zůstává zachována,“ vysvětluje MUDr. Roman Kadlec, hlavní lékař stomatologického týmu naší kliniky.


Objednat

Průběh ošetření


Bezpraperační fasety lze aplikovat na zubní sklovinu zcela neinvazivně. Stejně jako klasické fasety jsou napevno fixovány k zubům, nevyžadují ale žádné broušení či jiné úpravy struktury zubu. Ošetření se většinou provádí během dvou návštěv. Na první návštěvě vám stomatolog sejme otisky horní i dolní čelisti, aby se v laboratoři mohly připravit fasety přímo na míru. Na druhé návštěvě vám tyto fasety stomatolog aplikuje na vaše zuby.

Po ošetření


Po ošetření je nutné počítat s kontrolní návštěvou stomatologa, který fasety zkontroluje a ujistí se, zda vám dobře sedí, popřípadě je upraví. Kontrola je ideální až po pár dnech, jelikož prvních pár dní si klient na fasety zvyká.

Jsem vhodným kandidátem?


Bezpreparační fasety jsou určeny všem pacientům, kteří nejsou se vzhledem nebo tvarem svých zubů spokojeni a nechtějí podstupovat zbytečné obrušování zdravých zubů. Zuby ovšem musí být zdravé, bez parodontózy a jiných silných poškození – v tomto případě lékař volí jinou možnost náhrady a úpravy zubů.


Objednat

Upozornění


Barva bezpreparačních faset je vybírána k odstínu ostatních zubů nebo ji lze lehce upravit. Pokud se rozhodnete zuby vybělit, je nutné počítat s tím, že barva faset se nezmění. Pro delší životnost faset je velmi důležitá péče o ústní hygienu. Fazety lze použít i na techniku tzv. immediate orthodontics neboli rovnání malých vad v postavení zubů.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


Bezpreparační faseta 15 000 Kč Objednat
Chips - keramická dostavba zubu 15 000 Kč Objednat
Estetická fazeta - keramika s preparací 12 000 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.