Permanentní make-up

Permanentní make-up

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Permanentní make-up

Ve filmech se hlavní hrdinky budí nalíčené a vypadají jako ze žurnálu. My ženy, ale nežijeme ve filmu a na rady odborníků se každý večer pečlivě odličujeme. Jak tedy po ránu vypadat upraveně? Možná jste nad tím už přemýšlela jak být permanentně upravená, nalíčená, zkrátka šik a pravděpodobně právě vás potěší, že permanentní make-up může být vaším řešením.


O ošetření - permanentní make-up


Permanentní makeup je kosmetický postup, při kterém stylistka zvýrazní vámi požadované partie. Jde o velmi šetrný zákrok, který se nejčastěji používá k zvýraznění obočí, rtů, ale i víček. Důvodů může být hned několik. Ráno potřebujete ušetřit čas a nechcete se líčit. Často sportujete, ale chcete vždy vypadat upraveně. Nebo byste ráda zakryla jizvu či ztrátu pigmentu. Také se tato metoda používá k obnově nebo zvýraznění prsního dvorce, třeba po odstranění ňadra kvůli vážné nemoci.

Jak se připravit?


Doporučujeme abyste přišla nenalíčená. Na zákrok můžete až tři týdny po poslední dávce vakcíny proti nemoci Covid-19. Pokud vás vakcinace teprve čeká, doporučujeme si dát po návštěvě u nás odstup alespoň několik dní. Pokud držíte bezsacharidovou nebo keto dietu, bylo by dobré přijít až poté, co ji ukončíte. Všechna tato doporučení jsou důležitá, pro co nejlepší výsledek zákroku. Mnohem více se ale dozvíte při osobní návštěvě u nás na klinice.

Během ošetření


Začneme konzultací, při které vybereme vhodnou metodu a samozřejmě tvar, který je pro vás nejlepší. Pokud už permanentní makup máte, společně se dohodneme, jestli ho pouze upravíme, nebo odstraníme a uděláme nově. Tato konzultační část ošetření, je velmi důležitá. Pro některé naše klientky není permanentní makeup vhodný. Jedině při osobním setkání tyto skutečnosti vyplynou a my tak můžeme zabránit nežádoucím efektům procedury. Ve většině případů ale nic nebrání tomu, začít po konzultaci okamžitě zkrášlovat tam, kde si žádáte. Naše stylistky se neustále vzdělávají, takže u nás budete vybírat vždy z toho nejmodernějšího co trh nabízí.

Doba zotavení


Nedoporučujeme návštěvu bazénu, sauny a solária. Zhruba týden nepoužívejte žádné kosmetické přípravky, líčidla, pudry a samoopalovací krémy.

Výskedky naší specialistkyLíbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×