Stomatologie - Preventivní prohlídka

Stomatologie - Preventivní prohlídka

Esthesia.czSlužbyStomatologie › Stomatologie - Preventivní prohlídka

Klinika Esthesia je jedním z nejmodernějších stomatologií v Praze. K vašim službám je zkušený tým zubních profesionálů, kteří svými znalostmi a profesionálním přístupem reagují na všechny vaše požadavky. Široká nabídka služeb zahrnuje všeobecnou a estetickou stomatologii. Naší zásadou je kvalitní bezbolestné ošetření a věříme, že právě díky tomu, a příjemné lidské a pohotové atmosféře, která panuje v našich ordinacích, se pro vás „návštěva zubaře“ stane příjemnou součástí života.


Nabíráme nové klienty!
Vstupní stomatologická prohlídka zdarma!


info@esthesia.cz - 603 465 672

Stomatologie - Preventivní prohlídka Máme vynikající tým profesionálů, kteří dokáží řešit kvalitně každý stomatologický nález. Všichni se ale shodují na tom, že prevence, která zahrnuje edukaci klienta, jak o svůj chrup pečovat, pravidelná dentální hygiena a pravidelné prohlídky, jsou cestou ke zdravým zubům a k minimalizaci zákroků.Stomatologie - Preventivní prohlídka - Praha 1 Neotálejte tedy dále s prohlídkou u stomatologa a objednejte se na prohlídku, kde nejdříve zjistíme stav vašich zubů a podle toho sestavíme individuální plán péče pravidelných prohlídek a pravidelných návštěv dentální hygieny.


Objednat

zubař prohlídka Ne pro každého je návštěva zubaře příjemný zážitek. Mnoho pacientů má ze stomatologa a zákroků v ordinaci strach a raději ošetření odkládají. Na klinice Esthesia dbáme na váš komfort i vaše bezpečí a nabízíme hned několik možností anestezie.


Objednat

Poskytujeme 4 formy anestezie:

Lokální anestezie

Lokální anestetika používáme u všech výkonů, které by jinak byly bolestivé. Jedná se o látky, které jsou dočasně schopny blokovat vnímání bolestivých a částečně i senzitivních podnětů.

Sedace při vědomí

Při sedaci při vědomí je snížena hladina vnímání pomocí podání léků se sedativními a hypnotickými účinky. Klient při zákroku pospává, je klidný a beze strachu. Při tomto druhu anestezie je klient schopen v případě potřeby spolupracovat.

Analgosedace

Jedná se o kombinaci sedace s podáním léku s analgetickým účinkem.
Stomatologie - Preventivní prohlídka Praha
Klinika Esthesia si zakládá na tom, že její stomatologický tým spolu velmi úzce spolupracuje a snažíme se dělat vše proto, abychom vám s vašimi zuby v budoucnu nic dělat nemuseli. Objednejte se na preventivní prohlídku už dnes a vytvořte si i díky přístupu personálu, nejmodernějšími přístroji a metodami positivní pohled na stomatologii.

 Ceník


Vstupní vyšetření 1 600 Kč Objednat
Vstupní vyšetření a sestavení písemného léčebného plánu 2 200 Kč Objednat
Preventivní vyšetření/kontrolní prohlídka 890 Kč Objednat
RENTGENY
Rtg I.O. 300 Kč Objednat
Digitální panoramatický snímek (OPG) a jeho analýza 650 Kč Objednat

 

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.