MIKRODERMABRAZE

MIKRODERMABRAZE

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › MIKRODERMABRAZE

Jemný, intenzivní peeling pro hladkou a zářivou pleť.

Jemné, ale intenzivní ošetření vhodné i jako začátek péče systémem REVIDERM. Mikrodermabraze provedená přístrojem SkinPeeler za použití mikrokrystalů oxidu hlinitého je účinný, jemný a velice intenzivní peeling. Zcela bezbolestná procedura viditelně zjemňuje póry, vytváří hladkou a jemnou texturu pokožky. Mikrodermabraze působí hloubkově, ale zároveň velice šetrně. Proto můžeme s touto metodou řešit:

  • Šupinkatou a nerovnou pokožku
  • Sluncem a věkem poškozenou kůži
  • Silně zrohovatělou pleť
  • Částečně pigmentace
  • Různé nedokonalosti pleti
  • Navrácení pokožky zpět do rovnováhyMIKRODERMABRAZE

O ošetření - MIKRODERMABRAZE - REVIDERM


Mikrodermabraze přístrojem SkinPeeler přináší okamžité a viditelné výsledky. Společnost REVIDERM jako průkopník v oblasti mikrodermabraze zdokonalila celý proces ošetření a vyvinula nejmodernější zařízení SkinPeeler. S ním Vám naši specialisté pomohou dosáhnout zdravé a krásné pleti. SkinPeeler jemně a kontrolovaně odstraňuje z kůže zrohovatělé buňky. Dosahuje toho tryskáním mikrokrystalů oxidu hlinitého vysokou rychlostí na pokožku, které jsou následně podtlakem odsávané. Mírný podtlak zároveň provádí jemnou ale intenzivní mikromasáž. Tkáň se stimuluje k lepší produkci kolagenu a elastinu a kůže tak sama regeneruje a její povrch se vyrovnává.

Po ošetření mikrodermabrazí je pokožka uvolněná, vyhlazená, jemná a optimálně připravena na aplikaci následných dermokosmetických produktů REVIDERM. Jejich vysoce účinné aktivní látky tak mohou pronikat hluboko až do nejhlubších vrstev kůže. Ihned po ošetření je pokožka znatelně pevnější, hladší a jemnější. Vrásky se zjemní a pleť má mladistvý, uvolněný a svěží vzhled.


Objednat

Průběh ošetření


Ošetření začíná důkladným odlíčením pleti a následným jemným enzymatickým peelingem. Pokožka je tak dokonale očištěná a zbavená veškerých nečistot a zbytků make-upu. Enzymatický peeling pleť změkčí a odstraní přebytečné šupinky kůže. Po odstranění enzymatického peelingu, aplikujeme jednu z aktivačních masek, které mají za úkol nastartovat regenerační pochody v pokožce a zrychlit vnitřní metabolismus.

Následně pokračujeme provedením mikrodermabraze přístrojem SkinPeeler podle protokolu ošetření. Pleť ošetřujeme přesně danými tahy přibližně 20 min. Odstraňují se tak přebytečné šupinky z povrchu a vyhlazuje se reliéf pokožky. Pleť se navíc díky podtlaku vyčistí a jemně promasíruje. Po dokonalém očištění od zbytků krystalů se nanese zklidňující maska. Po 10ti minutovém působení a smytí masky, jemně vetřeme závěrečný a oční krém podle aktuální potřeby. Úplně nakonec přijde na řadu ochranný krém s UV faktorem.

Ošetření mikrodermabrazí je možné provádět opakovaně jako základní kámen ošetření systému REVIDERM. Dlouhodobě posiluje odolnost pokožky, zlepšuje její vzhled i strukturu a optimalizuje tvorbu kolagenu. Je velice účinným prostředkem pro ošetření jemných i hlubších vrásek a proti ztrátě elasticity související s věkem.

Ošetření trvá 90 – 120 min


Objednat

Jsem vhodným kandidátem?


Každý kdo pečuje o svou pleť a chce tuto péči ještě zlepšit, nebo kdo chce s profesionální péčí teprve začít. Mikrodermabraze je jedním ze základních ošetření systému REVIDERM na který navazujeme s dalšími postupy.

Upozornění


Nejsou žádná výrazná omezení. Několik dní po ošetření se doporučuje klidnější režim a používat ochranný UV faktor nejméně UV30

MIKRODERMABRAZE Praha

 Ceník


Ošetření mikrodermabrazí SkinPeeler – obličej + krk 90min 2 500 Kč Objednat
Základní ošetření mikrodermabrazí SkinPeeler – obličej+krk+dekolt 120min 3 500 Kč Objednat
Balíček mikrodermabraze SkinPeeler – obličej 5+1 zdarma 12 500 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.