MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

  Manuální lifting obličeje je precizní, jemná  ruční masážní technika, která dokáže bez pomocí skalpelu či jiných invazivních metod výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření  zaznamenáte její účinky! Po velice příjemné hodině této intenzivní masáže se vyhladí drobné vrásky,, pleť je zregenerovaná, hydratovaná, vypnutá  a obličej se  viditelně rozzáří. Dokonalá relaxační a efektivní omlazující  péče  před významnou událostí! 

  • Vypíná a rozjasňuje kůži
  • Zvedá kontury a vyhlazuje vrásky
  • Zpomaluje stárnutí pleti a tvoření vrásek.
  • Vyhlazuje vrásky a kontury, zmírňuje otoky. 
  • Zvyšuje pružnost pokožky
  • Podporuje krevní oběh a urychluje odplavení odpadních látek.
  • Mechanicky odstraňuje zrohovatělé zbytky kožních buněk a tím dodává pleti svěží vzhled.
  • Má hluboce relaxační účinek a odstraňuje únavu

O ošetření


Jedná se o velmi jemnou techniku, která se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, aktivaci metabolismu.  Speciální hmaty zvyšují napětí kůže a normalizují napětí obličejových svalů (příjemnému vzhledu nepomáhá příliš vysoké ale ani příliš nízké napětí svalů obličeje). Kůže se zbaví nejstarších buněk, uvolní se vývody potních a mazových žláz, čímž dojde k projasnění obličeje. Pleť zůstane vyhlazená, vypnutá a celkově omlazená.  Masáž v oblasti obličeje a dekoltu navozuje příjemný pocit hluboké relaxace a snižuje napětí.  Masáž je příjemná a zklidňující, a i to má pozitivní efekt na vzhled. 

Jsem vhodným kandidátem?


Manuální lifting obličeje je ideální pro všechny, kdo mají rádi masáže a chtějí pečovat o svůj vzhled a omladit pleť. 

Průběh ošetření


Masáž začíná očištěním pleti hydrofilním olejem a pleťovou vodou. Následuje akupresura a celkové uvolněním napětí. V hlavní části liftingové masáže se díky speciálním hmatům dle potřeby optimalizuje napětí obličejových svalů (tato část nejvíce působí na pozvednutí kontur a vypnutí vrásek). Následuje odpočinek a psychické uvolnění. Masáž je jednorázově ideální procedura, pokud vás čeká významná událost a přejete si neinvazivně omladit vzhled či nemáte čas na složitější, například laserová ošetření. Pro dlouhodobý a výraznější efekt, doporučujeme 10 masáží v intervalu 1-2x týdně a poté nejlépe 1x měsíčně udržovací masáž.

Upozornění


Manuální lifting je možný podstoupit nejdříve 6 měsíců po aplikaci  botoxu,výplňových injekcí či chirurgických zásazích v obličeji. Není možný při závažných poruchách štítné žlázy,  hnisavých onemocněních kůže obličeje a zubů a nedoporučujeme ani při akutní migréně. 

 Ceník


Manuální lifting obličeje 60min 1 190 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:
Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.