Kosmetologie

Kosmetologie

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Kosmetologie


Přístrojové kosmetické ošetření

Věříme, že přírodní krása je v nás a že se odráží prostřednictvím naší postavy a tělesné rovnováhy. Jsme si však také vědomi malých nepravidelností na těle, problémů s pokožkou obličeje a stop stárnutí, které mohou narušit tento pocit úplného štěstí a spokojenosti. Na klinice Esthesia pečujeme o individuální a holistický přístup ke kráse, protože cítíme, že můžeme dosáhnout toho, co hledáte pro Vaši pleť. Naši kosmetologové nabízí nejnovější metody omlazení a péči o pleť, aby vypadala co nejlépe a zároveň se Vám vrátila dávka sebevědomí. Vážíme si obav, které máte se stárnutím vaší pokožky a snažíme se ovlivnit všechny faktory, které způsobují vaši nespokojenost se stavem vaší pleti.

Ošetření obličeje


Kůže obličeje je nejexponovanější částí našeho těla. Ošetření obličeje proti stárnutí je jediná věc, která může zastavit pokles obličeje a tvorbu nových vrásek, až se dostaví věk, kdy tělo a kůže stárne. Bez ohledu na nejrychleji rostoucí průmysl a mnoho nových metod a technologií ve službách zastavení procesu stárnutí víme ze zkušenosti, že omlazení pleti lze dosáhnout pouze synergií různých metod. Výsledky jsou rychlé a viditelné - zlepší strukturu pokožky, stimuluje přirozený proces tvorby kolagenu a minimalizuje vrásky.

Konzultace před kosmetickým ošetřením

Na klinice Esthesia je velmi důležitý individuální přístup ke každému klientovi, co tedy znamená, že každý plán léčby obličeje začíná konzultací a nezbytnou diagnostikou. Analyzujeme každý detail pokožky obličeje, aby Vaše pleť dostala správnou kombinaci ošetření a hydratace.

Kosmetika Praha

Dermokosmetika - Praha


Péče o pleť na klinice Praha a k tomu komplexní přístup, který implementujeme, zahrnuje fantastickou kosmetiku, tedy výsledky po zákroku a léčbě jsou co nejlepší a dlouhodobé. REVIDERM je německý systém péče o pleť založený na nejnovějším výzkumu moderní dermatologie a kosmetologie. Použití dermokosmetiky REVIDERM stimuluje přirozené procesy regenerace pokožky a zpomaluje proces stárnutí. Vysoké standardy jsou zaručeny stálou kontrolou kvality.

Kosmetika Praha

Laserové ošetření Praha


Jedním z nejpopulárnějším laserových ošetření těla je odstranění chloupků tzv. epilace. Lasery také našly uplatnění v rámci ošetření obličeje a staly se jako nezbytný nástroj pro omlazení pleti, které odstranění drobné vrásky, zvětšené póry a nerovnoměrná pleť. Laserové ošetření využívá novou a jedinečnou techniku ​​laserového paprsku ke snížení účinků stárnutí na kůži.

Odbornost


Naši kosmetologové jsou odborníci na neinvazivní ošetření obličeje a jsou držiteli diplomu z regionální akademie Reviderm.
Vzděláváme se a snažíme se dosáhnout požadovaných výsledků společně, a proto podle problémů synergicky propojujeme kosmetologický a lékařský tým.

Kosmetika Praha

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.