Péče o tělo

Péče o tělo

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › Péče o tělo


Pedikúra, manikúra, kosmetika Praha
Základním pravidlem každé ženy je mít krásnou pleť a upravené nehty. Říká se, že krása ducha i těla by měla jít ruku v ruce. Na klinice Praha Vám nabízíme kvalitní péči o celé Vaše tělo. Jsme tady pro Vás a nabízíme luxusní manikúru Jessica, přístrojovou pedikúru, kosmetické ošetření Reviderm a další služby, které Vaše tělo a pleť potřebuje.

Péče o tělo - Praha

Manikúra Praha


Na klinice Esthesia věnujeme našim klientům péči o jejich ruce. Manikérka upraví Vaše nehty do požadovaného tvaru, odstraní přebytečnou kůžičku v oblasti nehtového lůžka a nanese lak dle Vašeho výběru. Naši odborníci na manikúru a pedikúru pracují s vysoce kvalitní kosmetikou Jessica. Tato americká kosmetika nabízí podkladové laky dle typu nehtu, širokou škálu barevných klasických laků, ale také i speciální gely Geleration, který se tvrdí LED světlem.

Péče o tělo - Praha

Pedikúra Praha


U nás v pedikúře Praha Vám nabídneme ošetření pomocí moderního přístroje. Této pedikúře se říká přístrojová neboli suchá pedikúra. Jsme tady pro Vás, tak neváhejte a vyzkoušejte pro Vaše nohy to nejlepší v centu Prahy.

Masáže


Sedavý životní styl, stres v práci a moderní způsob života zanechávají na našem těle stopy. Lymfatická masáž stimuluje funkci lymfatického systému a pomáhá k rozpohybování lymfy v těle přes lymfatické uzliny, a tím odchodu škodlivých látek, které jsou v těle zadržovány. Lymfatické masáže jsou relaxační, bezbolestné a zmírňují pocit unavených nohou.
Jste kandidátem na lymfatické masáže, pokud:

  • máte špatný krevní oběh tkání – nohy, hýždě a břicho
  • otoky nohou
  • celulitida
  • zhoršení křečových žil nebo vznik nových křečových žil
  • detoxikace organismu

Dermatologie Praha
U nás na klinice Esthesia nabízíme manuální a přístrojovou lymfatickou drenáž.

Lymfatická drenáž je velice účinná a moderní metoda, která podporuje odbourávání celulitidy, vznik nových křečových žil, detoxikace organismu, zmírnění otoků, regeneraci po operacích a úrazech.
Doporučujeme klientům, kteří přijdou na ošetření tvarování těla a chtějí ještě lepší výsledky.
Lymfatická drenáž je součástí všech našich balíčků pro formování těla a jedná se o:

Aroma masáž s bemer terapií


Máte chuť dopřát si luxusní masáž s podporou vašeho imunitního systému? U nás na klinice Vám nabídneme jedinečnou možnost fyzikálně cévní terapie BEMER spojenou s aroma masáží.
Hlavní výhodou BEMER přístroje je zlepšení mikrocirkulace krve v těle, které přispívá k lepšímu zdravotnímu stavu. BEMER terapie je terapie doporučená berlínským institutem pro zkoumání mikrocirkulace. Je vhodná k preventivní a doprovodné léčbě některých onemocnění, která jsou způsobena poruchami mikrooběhu.

Doplńkové služby


Většina lidí si všímá upravených rukou. V dnešní době se očekává, že si minimálně v domácí péči každá z nás dokáže nehty ošetřit a nalakovat. Bohužel spoustě z nás nezbývá čas a když už se nám podaří si jednou za čas upravit nehty, nebývá to na moc dlouho krásný pohled. Lak se začne hned druhý den odlupovat a celé snažení přichází vniveč. Proto je tu možnost nehtové modeláže, která vám dopřeje dlouhodobější řešení.

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.