Podologie Praha

Podologie Praha

Esthesia.czSlužbyPodologie › Podologie Praha


U nás v podologii Praha nabízíme vysokou úroveň pedikérské odbornosti na trhu a nabízíme služby zdravotnické a estetické. V podologii Praha Vám nabídneme možnost diagnostického vyšetření chodidel na podoskopu, zhotovení individuálních ortopedických vložek do obuvi, ortonyxie – nehtová rovnátka, nehtová protetika až po přístrojovou pedikúru. Specialisté z podologického centra spolupracují s oborem dermatologie, tyto dva obory spolu úzce souvisí a tyto specializovaná oddělení naleznete na jednom místě, a to u nás v podologii v centru Prahy.


Podologie Praha

Podologie Praha – přístrojová pedikúra

V Podologii Praha jsme vybaveni moderním přístrojem Ruck Podolog nova 3S vhodným pro přístrojovou/suchou pedikúru. Pedikérka během ošetření Vaše nehty podle Vaší představy upraví, odstraňuje ztvrdlou kůži okolo nehtů a na ploskách a na závěr provede krátkou masáž a hydrataci chodidel.

Podologie Praha – ortonyxie (nehtová rovnátka)

Zarostlý nehet trápí mnoho z nás a projevuje se zarudnutím, bolestí a otokem. Při léčbě zarostlého nehtu v podologii Praha nabízíme kvalitní nehtová rovnátka a úkolem nehtových rovnátek je změnit zakřivení nehtu a tím zabránit zarůstání nehtu do postranního valu, zmírnit bolest a vyléčit zarostlý nehet.

Podologie Praha – nehtová protetika

Trápí Vás zdeformované nehty na nohou? V Podologii Praha Vám nabízíme nehtovou protetiku. Jedná se o speciální materiály – které umožní vymodelovat části nehtu.

Vyšetření podoskopem

Podologie Praha – vyšetření na podoskopu a zhotovení individuálních ortopedických vložek do obuvi.
V podologii Praha se můžete objednat na diagnostické vyšetření na podoskopu, které odhalí ortopedické vady chodidel. Při vyšetření klient vidí, které místa na noze zatěžuje a kterým je potřeba odlehčit a zkorigovat ortopedickou vložkou. Individuální vložky do obuvi zhotovíme na míru dle potřeby klienta a jejich objednání je zcela dobrovolné. Korekční vložky do obuvi přinášení úlevu také kolenům, kyčlím, ale i bolestem hlavy, které nesprávná chůze často způsobuje.

Onychomykóza – plíseň nehtů

Trápí Vás zesílený, zbarvený nehet nebo svědění mezi prsty a ulupování kůže? Plíseň nehtů patří mezi časté onemocnění kůže nohou a my Vám v podologii Praha můžeme s tímto onemocněním pomoct díky tímto onemocněním pomoct díky několika metodám (broušení, antimykotika, laser ), které individuálně kombinujeme podle potřeby pacienta. Laser dosahuje 98% úspěšnosti v léčbě s onychomykózou.

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.