Laserová epilace

Laserová epilace

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Laserová epilace

Většina žen ví, jak náročné je udržet si pokožku hladkou a bez chloupků. Žiletky, vosk nebo depilace se stala nedílnou součástí rituálu krásy snad každé ženy. Výsledkem je, že nám nakonec přijde na mysl: “Kéž bych ten boj s chloupky vyhrála a jednou pro vždy měla hladkou pokožku bez chloupků!”  Dobrá zpráva je, že dnes už je to, s pomocí speciálních laserů, možné.Objednat

O ošetření - laserová epilace


Odstranění choupků laserem je lékařská procedura, při které používáme profesionální laser německé výroby. Tento diodový laser specifické vlnové délky 810nm umožní snadnější proniknutí do pokožky, až k vlasovým cibulkám nežádoucích chloupků. Laserové světlo se po proniknutí ke kořínkům změní v teplo, díky kterému se poškodí přímo buňky kořínků, ale i oblast okolo chloupku, která se stará a opětovný růst. Síla takového laseru  proniká velmi hluboko až k vlasovým cibulkám a pomáhá tak předcházet opětovnému růstu chloupků. Dvojitý puls, který laser vydává zasáhne melanin, který chloupky obsahují. Tato technika umožňuje radikální snížení výskytu chloupků v ošetřované oblasti.
Během procedury je použit systém chlazení, který pokožku ochlazuje a zpříjemní celkově vaše ošetření. U některých partií je pro větší komfort možné použít ještě anestetický krém.
Laserová epilace chloupky efektivně odstraňuje a počet takových ošetření záleží na individuálních fyziologických dispozicích každého klienta, na typu jeho kůže, síle a barvě chloupků. Na prvním setkání vám náš profesionální tým poradí a pomůže nastavit takový plán, který bude vytvořen na míru přímo vám, a se kterým bezpečně dosáhnete požadovaného výsledku.

Po nějaké době doporučujeme ještě tzv. udržovací ošetření, které pomohou udržet si pokožku jemnou a hladkou po delší dobu.

Nejčastější oblasti, které ošetřujeme pomocí laserové epilace,  jsou podpaží, horní ret, brada, oblast bikin, paže, záda a intimní partie.

Laserová epilace

Jsem vhodným kandidátem?


Laserová epilace je vhodná pro ženy, které chtějí docílit jemné a hladké pokožky svých nohou. Nejvhodnější kandidátky laserové epilace  jsou ty ženy, které mají světlou pokožku a trápí je tmavé viditelné chloupky. Také je vhodná pro ženy, které trpí zarůstáním chloupků. Již po několika návstěvách můžete zcela zapomenout na bolestivé zarůstání, na které jste běžně zvyklá, které navíc nechává za sebou pigmentové flíčky nebo dokonce jizvičky.

Dobrá zpráva je, že se laserová epilace dá provádět po celý rok a nyní máme pro naše klienty balíček 8+2 ošetření zdarma.


Objednat

Jak se připravit?


Pokud vás permanentní odstranění chloupků zaujalo, vyberte si naše odborníky, kteří jsou specialisté v oboru dermatologie a kosmetické chirurgie. Je to záruka, že se vám dostane profesionálního ošetření.

Laserová epilace - několik rad před ošetřením:

  • oholte své chloupky den před ošetřením laserovou epilací
  • vyhněte se opalování. Opálená pokožka s sebou nese vyšší riziko, že při opakovaném ošetření může dojít k zesvětlení. Jestli jste čerstvě opálená, počkejte 7 - 10 dní než ošetření podstoupíte a nechte svou pokožku přiblížit se vašemu přirozenému odstínu. Někteří odborníci dokonce radí vyhnout se opalování 6 týdnů před požadovaným termínem epilace.
  • zkuste se také vyhnout ošetření, pokud jste 4 - 6 týdnů před termínem užívali antibiotickou léčbu
  • před laserovou epilací není vhodné chloupky vytrhávat ani depilovat voskem či elektrickým epilátorem minimálně 4 týdny. Mohlo by dojít k narušení vlasových cibulek a snížit účinnost permanentního odstranění chloupků
  • před procedurou je vhodné odstranit make-up a deodorant

Laserová epilace Praha

Během ošetření


Po nanesení hydrogelu, se ruční laser přikládá na pokožku a pohybuje se po ošetřované oblasti. Laser vydává energické pulsy, díky kterým klient cítí mírné štípnutí. Aby pro vás byla laserová epilace ještě komfortnější, před ošetřením se nanese anestetický krém, který minimalizuje nepříjemný pocit. Výhodou našeho laseru je zabudovaný chladící systém, který taktéž oblast pomůže znecitlivět a je tedy možné ošetřit i velmi citlivé partie.

Velmi důležité je podstoupit toto ošetření několikrát během 4 až 8 měsíců, jelikož v době ošetření jsou chloupky v různé fázi růstu a melanin, na který laser cílí, se znovu objevuje až ve fázi, kdy je chloupek narostlý.

Různé typy chloupků mají odlišnou dobu růstu a počet epilací závisí na typu chloupku a pokožky stejně tak, jako na genetických dispozicích. Dle vaší individuální situace vám doporučíme, kolik ošetření je potřeba k dosažení prvotřídního výsledku.

Laserová epilace malých míst, jako je například horní ret, zabere jen pár minut. U laserové epilace velkých partií, jako jsou záda, počítejte s téměř hodinovou procedurou.

Laserová epilace Praha 1

Po ošetření


Po laserové epilaci může pokožka mírně zčervenat, nebo můžete zaznamenat mírný otok. Je to dočasný jev, který několik hodin po zákroku zmizí. Můžete přikládat led a pomoci tak eliminovat nepříjemný pocit. Od našeho odborníka se dozvíte, jak o ošetřenou pokožku pečovat a doporučíme vám používat gel nebo jiný typ krému či tělového mléka, který rekonvalescenci vaší pokožky urychlí. Pokud by vaše pokožka zareagovala na zákrok silně či nestandardně ihned po zákroku, náš specialista vám pomůže a aplikuje vám přípravek pro zklidnění.

Upozornění


Nejčastější vedlejší účinky, které mohou nastat při laserové epilaci:

  • Podráždění pokožky -  laserové epilace vám může způsobit chvilkový nepříjemný pocit, zčervenání a otok. Všechny tyto zmiňované symptomy ale většinou zmizí během několika hodin
  • Změna pigmentu kůže - laser výjimečně může pokožku mírně zesvětlit či ztmavit, ale je to většinou jen dočasný jev 
  • Jen velice zřídkakdy může laser způsobit otok, odlupování pokožky, vřídky, nebo změny ve struktuře pokožky - naši specialisté jsou připraveni s vámi jakékoliv komplikace konzultovat a pomoci vám
  • Permanentní laserová epilace se nedoporučuje na oční víčka a jeho okolí kvůli možnosti vážného poranění.

Recenze


Alenka Blažková, je ta nejlepší osoba se kterou můžete epilaci podstoupit. Je poznat, že má velké zkušenosti, doporučila mi, které partie mají smysl a které nemají díky mým světlým chloupkům. Díky jejímu poctivému přístupu zbytečně neutrácím peníze a to se mi líbí.

Vlaďka P., 36 let, Praha

Absolutní spokojenost s výsledkem, výborná cena, krásné prostředí a mimořádně milí lidé.

Monika P., 49 let, Praha

Esthesia clinic is fantastic. My „brasil“ is great. Alenka thak you very much!

Katrin R., USA

Poprvé mám pocit, že laserová epilace funguje. S ošetřením na této klinice jsem velmi spokojená a i přestože se procedura musí po čase opakovat není to nijak bolestivé a ošetření se neobávám.

Pavla V, 32 let, Praha

Rychlé objednání , milý přístup a opravdu to funguje. Po třetím ošetření podpaží je již viditelný efekt. Na léto ideeální.

Barbora S., Praha

Laserové epilace jsem se zprvu bála, ale po prvním ošetření, kdy mi sestřička všechno vysvětlila se není čeho obávat. Mohu jen doporučit !

Alice S., Praha

Z laserové epilace jsem velmi mile překvapena. Není to ani zdaleka tak bolestivé jako je epilace voskem nabo cukrovou pastou na které jsem chodila dříve. I prostředí a personál kliniky je příjemný a celkově se na ošetření těším, jelikož si v klinice odpočinu od svých starostí všedních dní.

Blanka K., 36 let, Radotín


Objednat

Při zakoupení balíčku 5 ošetření, získáte 50% slevu!

  

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
LASEROVÁ EPILACE (cena za jedno ošetření)
Horní ret 600 Kč Objednat
Brada + podbradek 1 300 Kč Objednat
Podpaží 1 500 Kč Objednat
Třísla 1 600 Kč Objednat
Brazilská epilace 2 500 Kč Objednat
Celé paže (ženy) 3 000 Kč Objednat
Předloktí 1 700 Kč Objednat
Celé nohy (ženy) 7 500 Kč Objednat
Hřbet ruky a prsty 1 000 Kč Objednat
Celé paže (muži) 4 000 Kč Objednat
Lýtka 3 000 Kč Objednat
Hýždě 2 400 Kč Objednat
Stehna 4 500 Kč Objednat
Tváře 1 200 Kč Objednat
Kotlety 800 Kč Objednat
Celý obličej 2 500 Kč Objednat
Mezi obočím 300 Kč Objednat
Okolí obočí 1 400 Kč Objednat
Krk přední partie 1 200 Kč Objednat
Krk zátylek 1 200 Kč Objednat
Uši 900 Kč Objednat
Oblast vousů (muži) 2 500 Kč Objednat
Celé břicho 2 400 Kč Objednat
Podbřišek 1 700 Kč Objednat
Okolí bradavek 1 000 Kč Objednat
Hrudník 3 000 Kč Objednat
Záda 4 900 Kč Objednat
Kolena 1 400 Kč Objednat
Nadloktí 1 500 Kč Objednat
Nárt a prsty 1 000 Kč Objednat
Celé nohy (muži) 8 500 Kč Objednat
Ramena 2 100 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.