CellJET

CellJET

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › CellJET

Pevnější, zdravější a krásnější pleť

Technologie vysokofrekvenčního ultrazvuku zpevní a viditelně napne vaší pleť. S každým ošetřením vypadáte mladší a svěžejší.  Ultrazvuková péče je velmi šetrná, bezbolestná a relaxační. Efekt generovaný zvukovými vlnami je srovnatelný s hlubokou masáží pojivové tkáně a už po pouhých 10 až 20 minutách má viditelný účinek. I proto se ultrazvuk přidává i do dalších našich ošetření. Výhody ultrazvuku jsou viditelné na první pohled.

  • Vlastní tvorba kolagenu (stimulována tepelným efektem)
  • Pokožka je pevnější
  • Stimuluje se schopnost pokožky regenerovat
  • Relaxační ošetření
  • Zklidnění podrážděné pleti

Dalším velkým plusem působení ultrazvuku je, že aktivní složky použitých koncentrátů se mohou vstřebat hluboko do pokožky. Ta se pak rozzáří a má viditelně lepší vzhled už po prvním ošetření. Pro trvalejší efekt je vhodné použití ultrazvuku opakovat. Ultrazvuk se používá jako součást různých koncepcí péče a kúr a je vždy integrován do příslušných ošetření.Objednat

O ošetření - CellJET


10 MHz ultrazvuková technologie je obzvláště přesná. Ve srovnání s jinými zařízeními pronikne do pokožky pouze 0,3 cm. Působí pozitivně přesně tam, kde probíhají procesy stárnutí. Ultrazvukové vlny masírují unavenou tkáň, stimulují pokožku k produkci kolagenu a elastinu. To viditelně pleť napne a vyhladí. Ultrazvuk zároveň stimuluje přirozené ochranné funkce pokožky a posiluje její odolnost. Dokáže změnit strukturu pokožky, udělá ji propustnější a optimálně ji připraví na následnou péči: Vybrané aktivní složky proniknou hluboko do vrstev pokožky kde dlouhodobě působí.
CellJET

Průběh ošetření


Ošetření ultrazvukem můžeme integrovat do různých ošetření v systému REVIDERM.
Nebo v samostatném ošetření. To začíná důkladným odlíčením pleti a následným jemným enzymatickým peelingem. Tak dokonale pokožku očistíme, zbavíme jí veškerých nečistot a zbytků make-upu. Enzymatický peeling zároveň pokožku změkčí a odstraní přebytečné šupinky kůže. Po odstranění enzymatického peelingu, aplikujeme jednu z aktivačních masek, které mají za úkol nastartovat regenerační pochody v pokožce a zrychlit vnitřní metabolismus.


Pak se nanese speciální aktivní koncentrát, patentovaný a schválený pro hlubokou aplikaci do pokožky. Působením ultrazvuku tyto koncentráty pronikají do mnohem hlubších vrstev kůže, než jen při pouhém nanesení na povrch. Na koncentrát aplikujeme ultrazvukový gel s kyselinou hyaluronovou a argininem. Gel je důležitý pro přenos ultrazvukových vln do kůže. Pak ultrazvukovým aplikátorem, přesně danými tahy, zapracujeme nanesený koncentrát a zároveň provádíme příjemnou jemnou masáž. Aplikátor ultrazvukové hlavice je z čistého titanu, jeho povrch je proto dokonale hladký a příjemný na dotek. Ultrazvukem provádíme masáž 15-20 min. Po ukončení masáže a odstranění zbytků gelu, naneseme pleťovou masku. Po 15 minutách a smytí masky pak pleťový a oční krém, vše podle aktuální potřeby vaší pokožky.

Ošetření ultrazvukem je velice příjemné a relaxační s viditelným účinkem. Pleť je zklidněná, oživená a vypnutá. Je velice účinným prostředkem pro ošetření jemných vrásek a pro okamžité vyhlazení pokožky i pro zklidnění problematické pleti.


Ošetření trvá 90 - 120 min


Objednat


CellJET Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Každý kdo pečuje o svou pleť a nebo potřebuje jen okamžité a viditelné ošetření. Ošetření pleti ultrazvukem je vhodné pro všechny druhy pleti.

Upozornění


Nejsou žádná omezení. Po ošetření můžete provádět všechny běžné aktivity.

CENA OD 1990,- za jedno ošetřeníLíbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2023 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.