CellJET

CellJET

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › CellJET

Pevnější, zdravější a krásnější pleť

Technologie vysokofrekvenčního ultrazvuku zpevní a viditelně napne vaší pleť. S každým ošetřením vypadáte mladší a svěžejší.  Ultrazvuková péče je velmi šetrná, bezbolestná a relaxační. Efekt generovaný zvukovými vlnami je srovnatelný s hlubokou masáží pojivové tkáně a už po pouhých 10 až 20 minutách má viditelný účinek. I proto se ultrazvuk přidává i do dalších našich ošetření. Výhody ultrazvuku jsou viditelné na první pohled.

  • Vlastní tvorba kolagenu (stimulována tepelným efektem)
  • Pokožka je pevnější
  • Stimuluje se schopnost pokožky regenerovat
  • Relaxační ošetření
  • Zklidnění podrážděné pleti

Dalším velkým plusem působení ultrazvuku je, že aktivní složky použitých koncentrátů se mohou vstřebat hluboko do pokožky. Ta se pak rozzáří a má viditelně lepší vzhled už po prvním ošetření. Pro trvalejší efekt je vhodné použití ultrazvuku opakovat. Ultrazvuk se používá jako součást různých koncepcí péče a kúr a je vždy integrován do příslušných ošetření.Objednat

O ošetření - CellJET


10 MHz ultrazvuková technologie je obzvláště přesná. Ve srovnání s jinými zařízeními pronikne do pokožky pouze 0,3 cm. Působí pozitivně přesně tam, kde probíhají procesy stárnutí. Ultrazvukové vlny masírují unavenou tkáň, stimulují pokožku k produkci kolagenu a elastinu. To viditelně pleť napne a vyhladí. Ultrazvuk zároveň stimuluje přirozené ochranné funkce pokožky a posiluje její odolnost. Dokáže změnit strukturu pokožky, udělá ji propustnější a optimálně ji připraví na následnou péči: Vybrané aktivní složky proniknou hluboko do vrstev pokožky kde dlouhodobě působí.
CellJET

Průběh ošetření


Ošetření ultrazvukem můžeme integrovat do různých ošetření v systému REVIDERM.
Nebo v samostatném ošetření. To začíná důkladným odlíčením pleti a následným jemným enzymatickým peelingem. Tak dokonale pokožku očistíme, zbavíme jí veškerých nečistot a zbytků make-upu. Enzymatický peeling zároveň pokožku změkčí a odstraní přebytečné šupinky kůže. Po odstranění enzymatického peelingu, aplikujeme jednu z aktivačních masek, které mají za úkol nastartovat regenerační pochody v pokožce a zrychlit vnitřní metabolismus.


Pak se nanese speciální aktivní koncentrát, patentovaný a schválený pro hlubokou aplikaci do pokožky. Působením ultrazvuku tyto koncentráty pronikají do mnohem hlubších vrstev kůže, než jen při pouhém nanesení na povrch. Na koncentrát aplikujeme ultrazvukový gel s kyselinou hyaluronovou a argininem. Gel je důležitý pro přenos ultrazvukových vln do kůže. Pak ultrazvukovým aplikátorem, přesně danými tahy, zapracujeme nanesený koncentrát a zároveň provádíme příjemnou jemnou masáž. Aplikátor ultrazvukové hlavice je z čistého titanu, jeho povrch je proto dokonale hladký a příjemný na dotek. Ultrazvukem provádíme masáž 15-20 min. Po ukončení masáže a odstranění zbytků gelu, naneseme pleťovou masku. Po 15 minutách a smytí masky pak pleťový a oční krém, vše podle aktuální potřeby vaší pokožky.

Ošetření ultrazvukem je velice příjemné a relaxační s viditelným účinkem. Pleť je zklidněná, oživená a vypnutá. Je velice účinným prostředkem pro ošetření jemných vrásek a pro okamžité vyhlazení pokožky i pro zklidnění problematické pleti.


Ošetření trvá 90 - 120 min


Objednat


CellJET Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Každý kdo pečuje o svou pleť a nebo potřebuje jen okamžité a viditelné ošetření. Ošetření pleti ultrazvukem je vhodné pro všechny druhy pleti.

Upozornění


Nejsou žádná omezení. Po ošetření můžete provádět všechny běžné aktivity.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.