Dermatologie

Dermatologie

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Dermatologie


Dermatologie je dnes obor s velmi širokým záběrem. Ať už jde o diagnostiku mateřských znamének nebo estetické a korektivní zákroky, na naší klinice se vám budou věnovat jen ti nejlepší. Používáme nejmodernější přístroje a jako školící a referenční centrum, se staráme nejen o vás, ale i o vzdělávání lékařů z celé České republiky.

Dermatologie Praha

O dermatologii Praha


Všechno, co poškozuje funkci kůže nebo vzhledu, může mít vážné důsledky pro zdraví, a právě proto vznikl lékařský obor dermatologie. Péče o pleť je předpokladem zdravé pokožky, která je zase předpokladem krásy. Tento největší lidský orgán není jen ochranný plášť, ale také systém, který reguluje naši teplotu, cítí bolest a podněty, chrání před škodlivými účinky slunce. Díky všem svým rolím se pokožka mění, stárne, poškozuje, a proto jsou zapotřebí služby dermatologa. tj. lékařská a estetická dermatologii, kterou vám nabízíme v centru Prahy. Na klice Esthesia se věnujeme všem problémům s pokožkou a tělem a klademe velký důraz na omlazení pleti. Stopy stárnutí jsou ošetřovány nejlepšími anti-age léčbami na světě, které Vám můžeme nabídnout. Obor dermatologie přináší spoustu novinek ve způsobu péče a léčby kůže.

Estetická dermatologie Praha


Změny na pokožce obličeje, krku a dekoltu jsou nevyhnutelné s věkem. Ale díky inovacím jsou neinvazivní možnosti omlazení a zvětšení rtů rozmanité a četné. Odstranění vrásek se provádí pomocí velkého počtu ošetření proti stárnutí. U nás na dermatologii Praha opravujeme strukturu, tón a pružnost pokožky, stimulujeme buněčné mechanismy odpovědné za regeneraci tkání a také snižování pórů, hyperpigmentaci a odstraňování vrásek.

Dermatologie Praha

Vlasová dermatologie Praha


Vypadávání vlasů je pro muže, ale i pro ženy estetickým problémem, a mnoho z nich pociťuje stres, snížení sebevědomí a frustraci. Snížené sebevědomí a nespokojenost je často spojená s naším vzhledem a plešatostí. V dermatologii Praha nabízíme nejlepší řešení pro řídnutí a vypadávaní vlasů. Výsledky plazmaterapie a mezoterapie jsou zárukou spokojenosti, jelikož dochází k obnově růstu nových vlasů v požadované oblasti a k přirozenému vzhledu. 

Dermatologie Praha

Lékařská dermatologie Praha


Kůže je nejexponovanějším orgánem lidského těla a díky své složité struktuře a přímému působení na životní prostředí je náchylná k různým jevům a chorobám. Jedním z nejčastějších výskytů jsou znaménka, které by měly být pravidelně kontrolována a udržována pod kontrolou. Dermatologické vyšetření se provádí u nás na dermatologii Praha pomocí digitálního dermatoskopu, který je spolehlivou metodou při odhalení rakoviny kůže. V dermatologii Praha také také léčíme problémy jako je růžovka, hyperpigmentace, plísňové infekce, různé vyrážky a kožní alergie.

Laserové centrum Praha


Laserové ošetření v dermatologii Praha se používá již mnoho let a nachází i své místo mezi estetickými ošetřeními obličeje a těla. Laser dokáže léčit různé kožní problémy – od prvních vrásek a stárnutí, po hlubší vrásky, hyperpigmentaci a může také odstraňovat kožní změny, jakou jsou červené žilky, jizvy, bradavice a tetování. Ošetření se vyznačuje rychlými výsledky, minimální nebo žádnou bolestí a časem potřebným k zotavení.

Laserové centrum Praha patří mezi nejmodernější kliniku v centru Prahy a nabízí pět různých laserů pro všechny kožní problémy.

Dermatologie Praha

Ostatní služby dermatologie Praha


U nás v dermatologii Praha nabízíme i mnoho dalších služeb, které spadají do oboru dermatologie. Můžete u využít odstranění nadměrného pocení, propíchnutí uší dírky, odstranění celulitidy. V případě, že Vás trápí řídnutí a vypadávání vlasů, tak i na tohle máme způsob léčby.

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.