Korekce vrásek - Injekční lifting

Korekce vrásek - Injekční lifting

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Korekce vrásek - Injekční lifting

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou využívány k vyhlazení vrásek, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů.

Kyselina hyalurovaná je látka, která je v lidském organismu přítomna přirozeně. Proto také výplně připravené na její bázi jsou obvykle organismem velmi dobře přijímány. Na trhu je celá řada injekčních výplní s jejím obsahem. Liší se především zasíťováním, koncentrací a viskozitou. To jsou také základní parametry, podle kterých lékař doporučuje konkrétní preparát.

 

O ošetřeníObjednat


Jak jsme uvedli, metoda spočívá v aplikaci kyseliny hyaluronové hustší konzistence, která se do jednotlivých partií obličeje vpraví tak, aby vyplnila (jakožto kožní implantát) dané místo a zároveň vyzdvihla a "vytáhla" konturu obličeje. Procedura se provádí ambulantně po lokální anestezii (používáme anestetický krém) a díky tomu, že se kyselina aplikuje kanylou, je ošetření "příjemnější" - kanyla je totiž jemná a v kůži se snáze vyhne cévkám a dalším vláknům. Po ošetření pokožku chladíme a bezprostředně po zákroku může klient odcházet. Ošetření se provádí v celém obličeji nebo po třetinách tváře - vždy v závislosti na aktuálním stavu a požadovaném výsledku. Během krátké doby si kyselina hyaluronová "sedne" a výsledek je definitivní, eventuelně s odstupem krátké doby děláme kontrolu a případné doplnění kyseliny.  Stejně jako u dalších zákroků estetické dermatologie doporučujeme pacientům následnou kontrolu s odstupem 3-6 měsíců. Je totiž vždy lépe, když má dermatolog Vaši pleť pod kontrolou a může udělat včas jemnou korekci, než abychom následně po několika letech dělali celé ošetření znovu.

Korekce vrásek - Injekční lifting

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každá žena nad 30 let, která touží po omlazení pleti. Ošetření však není vhodné u pacientů s akutním zánětlivým onemocněním kůže, poruchou srážlivostí krve, těhotných a kojících a lidí se sklonem k tvorbě hypertrofických a keloidních jizev.

Jak se připravit?


Nejprve je třeba prokonzultovat s lékařem, zda injekční výplň je skutečně cestou k vyřešení konkrétního problému a který preparát je nejvhodnější. V případě shody je třeba týden před vlastní aplikací přípravku s kyselinou hyaluronovou vysadit protizánětlivé léky, léky zvyšující krvácivost a vyvarovat se užívání vyšších dávek vitamínu C. Kontraindikací využití výplní s obsahem kyseliny hyaluronové je těhotenství a kojení, infekce nebo autoimunitní onemocnění.

Korekce vrásek - Injekční lifting Praha


Objednat

Po ošetření


V místě vpichu se mohou objevovat drobné modřinky, zarudnutí a otok. Tyto příznaky obvykle vymizí během 2–3 dnů. Důležité je několik hodin po aplikaci se vyvarovat výrazné mimiky obličeje, nenavštěvovat několik dnů solárium nebo saunu. Ošetřenou oblast můžeme bezprostředně po zákroku chladit, předejdeme tak případným modřinkám nebo otoku. Zhruba týden po ošetření je třeba vyhnout se velkému chladu, slunci a vysokým teplotám (sauna, solárium). Žádná další omezení po injekční aplikaci kyseliny hyaluronové nejsou třeba, k běžným činnostem je možné se vrátit ihned.

Korekce vrásek - Injekční lifting Praha 1

Upozornění


Toto ošetření není vhodné jako kompletní náhrada péče plastického chirurga, ale je třeba dobře zvážit, zdali je injekční lifting vhodný k vypnutí obličeje, nebo je již povis kůže výraznější a k operačnímu liftingu je třeba přistoupit. Výhodou našeho pracoviště je, že o Vás pečují jak kosmetičky, tak dermatologové i plastičtí chirurgové, kteří jsou zvyklí spolu spolupracovat, a to tak, že se orientují na perfektní výsledek ošetření a spokojenost pacienta, proto ošetření předchází vždy konzultace, kde se rozhodne, kdo a jak se o Vás postará.

Efekt po aplikaci výplní není trvalý, přetrvává však dlouhodobě, a to 6 měsíců až rok, při modelaci nebo zvětšení rtů je to doba půl roku.

Injekční lifting Praha


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.