Korekce vrásek - Mezonitě

Korekce vrásek - Mezonitě

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Korekce vrásek - Mezonitě

Jedná se o novou revoluční technologii minimálně invazivního liftingu pomocí mezonití. Aplikace mezonití do tkání těla a obličeje vede k vytvoření kolagenové kostry (kůže se zpevní v místě aplikace nití vytvořením kolagenu). Vlákna mohou být povlečena kyselinou polyglykolovou, nebo polymléčnou, což nemá vliv na konečný účinek, jelikož se po dvou až třech týdnech rozpouští a poté už působí jádro, které je u všech nití stejné.

 

O ošetřeníObjednat

Do ošetřované oblasti se zavádí tenké vstřebatelné nitě ve směru vrásek, a to ve tvaru sítě. Kolem nitě se okamžitě začne vytvářet nový kolagen a vzniká kolagenová síť, která způsobí vypnutí kůže, vyrovnání vrásek a zvýšení elasticity kůže. Tyto nitě jsou vyrobeny z materiálu, který se vstřebává v průběhu 6-12 měsíců. Pozorovatelný efekt ale nastupuje již za 2-3 týdny po zákroku a přetrvává min. 2 roky. Mezonitě se pomocí traumatické jehly zavádí do ošetřované oblasti pomocí drobných vpichů, které se velmi rychle hojí. Před ošetřením je možné (ale není nutné) použít lokální anestetikum v podobě krému. Zákrok je bezpečný a prakticky bezbolestný, oproti klasickému liftingu. Metodu lze kombinovat i s jinými omlazujícími zákroky.

Mezonitě

Jsem vhodným kandidátem?


Metoda je vhodná na drobné vrásky kolem rtů, pokleslé obočí, vrásky mezi obočím, "vraní stopy" kolem očí, zolabiální záhyby, nerovný povrch kůže včetně stavu po liposukci a jizvy po akné, asymetrie po provedení plastických operací, na ochablou kůži se ztrátou elasticity, povislou kůži na břiše, hýždích, pažích a nohou, vrásky na krku a dekoltu, na zolakrimální brázdu atd.

Jak se připravit?


Korekce vrásek - Mezonitě

Nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani injekční anestezii (stačí pouze povrchová aplikace anestetického krému) ani žádné incize. Místo vpichu se hojí rychle a beze stop.

Korekce vrásek - Mezonitě Praha


Objednat

Po ošetření


Po ošetření může nastat přechodný otok, zvýšená citlivost v dané oblasti, která může přetrvávat 2-3 dny. Po aplikaci nevznikají jizvy. Při vzniku modřinek (hlavně v okolí očí) doporučujeme na urychlení vstřebání podstoupit neinvazivní mezoterapie s indikací na otoky a modřinky.

Korekce vrásek - Mezonitě Praha 1

Upozornění


Ošetření není vhodné u klientů, kteří trpí na: akutní infekční onemocnění, psychické poruchy, kteří jsou náchylní k tvorbě keloidních jizev, u těhotných žen, pacientů trpících na krevní a nádorová onemocnění a klinicky selhávající pacienty.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
Mezonitě (cena za aplikaci 1 ks nitě, dle typu) 300 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.