Mateřská znaménka

Mateřská znaménka

O ošetření - kontrola mateřských znaménekObjednat


Pravidelné prohlídky mateřských znamének jsou neodmyslitelnou prevencí i včasným odhalením rakoviny kůže. Doporučujeme je absolvovat minimálně jednou ročně nebo kdykoli máte pocit, že vaše znaménko mění tvar, barvu, je citlivé, případně vám znaménko překáží na těle, při sportu, oblékání.

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý, kdo dbá na prevenci nebo ho trápí nějaké znaménko na těle. Mateřská znaménka mohou mít různé tvary, velikosti i zabarvení, ale pokud se stává asymetrické, ztrácí ohraničení, má nepravidelnou barvu, zvětšuje se nebo se jakkoli mění, měl by ho vidět odborník, který posoudí, zda je nutné znaménko odstranit nebo pouze sledovat.

Mateřská znaménka

Během ošetření


Mateřská znaménka vám dermatolog vyšetří digitálním dermatoskopem. Podezřelá znaménka vám chirurgicky odstraníme a zajistíme histologické vyšetření. Znaménka, jejich odstranění je pouze estetickou záležitostí, odstraníme chirurgicky nebo laserem – histologie v těchto případech není nutná. V obou případech však myslíme na zahojení kůže a postupujeme tak, aby výsledná jizva byla minimální.

Mateřská znaménka Praha


Objednat

Následná péče


Pokud je po ošetření odstraňovaného mateřského znaménka nutno provést histologické vyšetření, kterým se určí, zda se jedná o projev zhoubný (maligní) či nezhoubný (benigní), je odstraněný materiál zaslán do renomované histologické laboratoře v ČR. Pokud je to nutné, provádíme uzávěr operační rány šitím, kdy se stehy odstraňuji po týdnu na obličeji a po dvou týdnech na těle. Podezřelá znaménka se vždy odstraňují chirurgicky, nikoli laserem. Po ošetření je nutná fotoprotekce daného místa, vyhnout se přímému slunečnímu záření a používání ochranných krémů s SPF A, B 50+.

Upozornění


Kontroly po zákroku jsou již zahrnuty v ceně výkonu. Přesnou cenu za ošetření Vám po konzultaci řekne ošetřující lékař. Ověřte si, zda vaše pojišťovna přispívá na vyšetření digitálním dermatoskopem – například VZP přispívá až 500,- Kč.

Závěrem
U kožních nádorů skutečně platí, že čím dříve je nádor odstraněn, tím větší je pravděpodobnost úplného uzdravení a záchrany života. Nepodceňujte prevenci a zavolejte si k nám pro svůj termín vyšetření mateřských znamének digitálním dermatoskopem!

Chcete vědět více o vyšetření znamének zavolejte nebo klikněte na náš další web o vyšetření a kontrole znamének pomocí FotoFinderu.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Celotělové vyšetření znamének digitálním FotoFinder MASTER 2 500 Kč Objednat
Cílené vyšetření mateřských znamének ručním dermatoskopem 1 000 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
OŠETŘENÍ CÉVNÍM LASEREM (cena za jedno ošetření)
odstranění angiom "Cherry" 100 Kč Objednat
odstranění hemangiomu dle velikosti 600 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Přiložené články

Odstranění kožních znamének
 Chirurgické odstranění podezřelých znamének s následnou histologií (vyšetření, které zjistí nádorové bujení) více ›

 

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.