Chemický peeling

Chemický peeling

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Chemický peeling

Pokud vás trápí, problematická pleť, akné, jizvy, projevy stárnutí, vrásky, pigmentace, kůže poškozená nadměrným sluněním, nebo jen potřebujete dostat kůži vašeho obličeje, krku a dekoltu do “formy”, dali byste často mnoho, alespoň za radu co s tím. Na klinice Esthesia vám poskytneme nejen radu, ale i pomoc a naději tyto nežádoucí projevy zmírnit či úplně odstranit. Na trhu existuje mnoho typů preparátů, jež je možné k ošetření a výše zmíněných problémů použít. Chemický peeling je profesionální metoda, která slouží k projasnění pleti, omlazení, vyhlazení jemných vrásek, ošetření projevů akné, zjemnění jizev po akné a vylepšení pigmentových skvrn. Chemický peeling patři mezi tzv. slupovací metody, kde se postupně odstraňují povrchové vrstvy kůže, a tím dochází k postupné regeneraci kůže. Jedná se o ošetření, při kterém aplikujeme jednu nebo vice chemických látek na povrch kůže. Dle typu pleti a řešeného problému, se volí intenzita ošetření. Tuto metodu je neprve nutné konzultovat s lekářem, jelikož intenzivní typ ošetření provádí pouze lékař.


O ošetřeníObjednat


Chemický peeling není “jednobarevné ošetření”. Existují různé varianty a díky tomu, je možné ošetřit tímto typem zákroku různé problémy. Ošetřující lékař zvolí typ účinné látky, metodu nanesení, dobu trvání a počet opakování. Zákrok může trvat 5 - 20 minut. Při ošetření klient může pociťovat nepříjemné pálení, eventuelně mírné svrbění, ale nejedná se o bolestivé ošetření. Na klinice Esthesia používáme nejčastěji – profesionální chemický peeling s KYSELINOU GLYKOLOVOU ve volné formě. Podle koncentrace použité kyseliny (20 – 70 %) a délky působení, lze provádět povrchový, středně hluboký či hluboký chemický peeling. Vhodné je pokožku před ošetřením doma připravit aplikací vhodně zvoleného přípravku s obsahem ovocných kyselin, které zlepšují účinek procedury, optimalizují dobu hojení, a napomáhají tak urychlování procesu regenerace. Před ošetřením doporučujeme konzultaci, kde vás s celým programem ošetření seznámí naše dermatoložka a doporučí Vám, jak pleť vhodně přípravit, předběžně stanoví počet sezení a jejich frekvenci (7-28dní). Samotné ošetření většinou trvá několik minut a spočívá v tom, že se nanese přípravek složený z roztoku kyseliny, jenž účinně “peelinguje" pleť na ošetřovaná místa. Přípravek se ponechá stanovenou dobu, během které je klient pod dohledem lékaře či kosmetologa, který kontroluje reakci ošetřeného místa, postup ošetření a následně se neutralizuje vhodným roztokem.

Chemický peeling

Jsem vhodným kandidátem?


Chemický peeling je vhodný pro ženy i pro muže bez ohledu na věk. Lze použít i jako kosmetické ošetření.

Jak se připravit?


Před zákrokem je vždy nutné zajít si na konzultaci s lékařem, který dle typu vaší pleti a dle řešené problematiky, zvolí vhodnou intenzitu chemického peelingu. Všechny pokyny a omezení jsou součástí poučení při konzultaci a klient se může vždy obrátit s dotazem na ošetřujícího specialistu, pokud by informacím nerozuměl. 

Po ošetření


Po zákroku může být pokožka zarudlá. Intenzita ošetření závisí vždy na typu Vaší pleti a síle zvoleného peelingu,. Během několika dnů může dojít k vytvoření stroupků a dále i k mírnému olupování ošetřených partií. V tomto období je nutná důsledná ochrana před sluncem v podobě krémů s vysokým UV filtrem SPF 50, které jsou k dostání i v našich ordinacích a volíme je vždy s ohledem na váš typ pleti. Nejčastěji se ošetřuje oblast obličeje, krku, dekoltu, hřbetů rukou a zad. Lékař doporučí, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat tak, aby pokožku zklidnily a podpořily její regeneraci. Po ošetření může být vaše pleť zarudlá a je potřeba s tím počítat. Náš dermatolog vám rád zodpoví všechny vaše dotazy a po celou dobu léčby vám bude k dispozici v podobě pravidelných kontrol a konzultací.


Objednat

Chemický peeling Praha

Upozornění


Pokud je chemický peeling správně aplikován, pleti prospívá. Zejména z toho důvodu je třeba jeho použití svěřit výhradně do rukou lékaře. Bezprostředně před a po zákroku by se nemělo chodit na kosmetické ošetření ani barvení vlasů. U těhotných žen, doporučujeme podstoupit zákrok až po porodu. V den zákroku nesmí na kůži probíhat žádné virové kožní onemocnění (opary, apod.). 

Chemický peeling Praha 1

Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
cca 3-5 ošetření v podzimních a zimních měsících
cena za jedno ošetření
Chemický peeling krku 700 Kč Objednat
Chemický peeling krku a dekoltu 1 700 Kč Objednat
Chemický peeling hřbetů rukou 1 500 Kč Objednat
Chemický peeling obličeje 1 800 Kč Objednat
Chemický peeling obličeje, krk, dekolt 2 600 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.