Manikúra JESSICA Geleration a Phenom

Manikúra JESSICA Geleration a Phenom

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › Manikúra JESSICA Geleration a Phenom

GELeration je první gel lak, který umožní ženám snadno přecházet mezi gelovými a přírodními nehty. Gel lak GELeration dokáže ochránit přírodní nehty, které rostou pod gelem. Na základě patentu a technologie, gel lak GELeration tvoří vrchol pokročilých gelových manikúr, které jsou dnes k dispozici. Samozřejmě jej lze využít i v rámci pedikúry.

 

O ošetření


Protože naši specialisté pečují o nehty komplexně, u každého dostanete celkovou péči, která bude přesně odpovídat stavu vašich nehtů (a dle toho zvolíme i technologii, kterou budeme nehty ošetřovat).

Manikúra JESSICA Geleration a Phenom

Nová generace laků na nehty GELeration, které jsou s LED světlem vytvrzené do 30 vteřin. Nádherné barvy v nejoblíbenějších odstínech klasické barevné palety Jessica a perfektní úprava nehtů, jejichž barevný „nátěr“ je kompletně suchý již, když odcházíte z manikúry.


Objednat

Manikúra JESSICA Geleration a Phenom Praha

Upozornění


Upozorňujeme, že klasickou kultivaci - tedy léčebnou sílu konceptů produktů Jessica, jež je postavena na bázi podkladových výživ a kultivačním lakování nelze aplikovat v kombinaci s gel laky. Pokud máte tedy nehty problematické a potřebujete cíleně řešit problém s nimi (například máte nehty poškozené akrylovými hmotami nebo mechanicky poškozené po gelové modeláži, nehty jsou extrémně třepivé nebo suché, nebo jakýkoli jiný problém) je pro vás vhodná klasická kultivační manikúra Jessica, která nehtové destičce dodá přesně ty látky, které ke kompletní regeneraci potřebuje.

Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


Lakování Phenom Jessica 400 Kč Objednat
Geleration lakování Jessica 550 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.