Záchovná stomatologie

Záchovná stomatologie

Esthesia.czSlužbyStomatologie › Záchovná stomatologie

Základní filozofií kliniky Esthesia je edukovat klienty, aby se ve spolupráci s našimi specialisty starali o své zuby tak, aby v budoucnu nebylo potřeba jejich zuby zachraňovat. Předcházení těchto komplikací a celková prevence se nazývá záchovná stomatologie a je záklaním kamenem péče o zuby. Na vstupním vyšetření a na pravidelných kontrolách, které za vás budeme hlídat, dostanete komplexní péči včetně rentgenových snímků a paradontologického rozboru. Pomocí intraorální kamery vám zubní lékař dokáže demonstrovat, co je třeba udělat, abyste vaše zuby měli v pořádku.

Můžete se těšit na profesionální péči a spolupráci našich stomatologů s dentálními hygienisty. Stojíme si za tím, že děláme stomatologii s lidským přístupem a můžeme se pochlubit tím, že u nás klienti ztrácí strach ze zubařů.

 

Hledáte stomatologa? Aktuálně nabíráme nové klienty, objednejte se u nás!

O ošetření


Zubní kazy a výplně

Pokud už je v ústech stomatologický nález v podobě zubního kazu, velmi citlivě a s použitím lokální anestezie se zub zbaví zubního kazu a vyplní se vhodným výplňovým materiálem, který vždy volíme podle individální potřeby každého klienta a dle barevnosti jeho skloviny, aby taková výplň byla nerozpoznatelná.

Záchovná stomatologie

Pečetění „fisur“

Jedná se o malou škvírku v zubu, většinou tmavé barvy, která je viditelná jen velice zblízka a člověk nabyde dojmu, že není potřeba ji řešit, jelikož fisury na zubech nebolí. Fisura je však mezírkou v zubu, která nelze lehce vyčitit, a která přímo láká bakterie. Právě skrz ní se mohou do zubu tyto bakterie dostat a zapříčinit tak vznik zubního kazu. Zubní lékař proto volí preventivní pečetění těchto fisur, což je malý , bezbolestný stomatologický zákrok, kdy se tyto malé fisury zbrousí a vyplní malým množstvím výplňového materiálu v barvě zubu klienta. Tento zákrok dokáže předejít pozdějšímu odstranění bolestivého zubního kazu.

zubní plomba stomatologie Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý. Aktuálně nabíráme stále nové klienty a těšíme se na vás. Pomůžeme vám jak s preventivní prohlídkou, tak i s dentální hygienou. Nečekejte na bolest a komplikace a objednejte se k nám hned.


Záchovná stomatologie Praha

Jak se připravit?


Pro toto ošetření není potřeba žádná zvláštní příprava. Po zjištění problému vás bude ošetřující stomatolog informovat o postupu a možnostech léčby.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

MDDr. Monika Olivová

primářka stomatologie

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 284 680 530 Napište nám: info@esthesia.cz