Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Pigmentové skvrny

Pigmentace nebo pigmentové skvrny na hřbetech rukou vznikají díky přílišnému vystavování slunci, a také stárnutím pleti. Jedná se o nevzhledné skvrny, které se mohou vyskytovat například v dekoltu a i jinde po těle. Jedná se sice pouze o povrchové skvrny, ale většinou na velice citlivých místech jako jsou právě hřbety rukou. Na klinice Esthesia se odstranění těchto nežádoucích skvrn provádí pomocí QS rubínového laseru, který je pro toto ošetření nejbezpečnější a nejúčinější metodou bez zanechání jizev.Objednat

O ošetření - pigmentové skvrny


Většinou se jedná o ošetření jednorázové. Nejčastěji se jedná o pigmentové skvrny na rukou. Tento zákrok provádí přímo lékař specialista, protože u všech typů pigmentací je nutná nejprve diagnostika projevu, abychom předešli případnému jinému závažnému onemocnění kůže. Ošetření pigmentových skvrn trvá jen několik minut a není bolestivé. Můžete cítit mírné štípání či pálení. Toto ošetření lze provádět i s pomocí anestetického krému, který ošetřovanou část pokožky znecitliví.

pigmentové skvrny

Jsem vhodným kandidátem?


Pokud máte pigmentové skvrny na svých hřbetech rukou či na jiném místě na těle a přáli byste si Vaši pokožku odstraněním pigmentace omladit, jste právě vy našim klientem. Objednejte se na konzultaci raději hned, ať dlouho nečekáte. Ošetření nedoporučujeme klientům s ekzémem, akutní herpetickou infekcí, při nádorovém onemocnění či závažnou kožní chorobou.

Jak se připravit?


Na zákrok se nemusíte nijak připravovat. Počítejte s tím, že vašemu ošetření bude předcházet konzultace s naší dermatoložkou, která zhodnotí váš stav a nabídne vám řešení přímo pro vás.

Během ošetření


QS Rubínový laser - (quality switch) Laser, který svou pokročilou technologií dostává do místa ošetření obrovské množství energie. Tato vlna světelné energie se zachytí o určité typy barviva - např. pigmentace a různé typy umělých barviv, jako jsou tetovací barvy. Molekuly barviva jsou rozbity na velmi malé částice, které jsou posléze odplavy vnitřním lymfatickým systémem a zevně pomocí odloupnutého zhojeného stroupku.


Objednat

Po ošetření


Po ošetření pigmentových skvrn můžete na malou chvíli cítit mírné pálení, které v krátké době odezní. Po odstranění pigmentace ze hřbetů rukou se 24hod nesmí ruce máčet. Od druhého dne je povoleno krátké umývání a sprchování. Delší máčení, stejně jako bazén, sauna a pára, je povoleno až za 7 dní. Ošetřená místa se mění v tmavě červené až červenohnědé stroupky, které přetrvávají asi 7-14 dní. Naše dermatoložka Vám doporučí vhodný hojivý krém. Po vyloupnutí jsou místa ošetření tmavě růžová a posléze blednou až do vaší normální barvy kůže. Kompletní dohojení trvá, dle regenerační kondice kůže, jeden až dva měsíce. V tomto období doporučujeme používat krémy s vysokým UV faktorem.

pigmentové skvrny

Upozornění


Tímto laserem na klinice Esthesia odstraňujeme i tetování, které už nechcete na sobě nosit. Jelikož je toto ošetření složitější, je potřeba navštívit kliniku Esthesia vícekrát, aby toto ošetření bylo účinné. V případě ošetření pigmentové skvrny se většinou jedná o ošetření jednorázové.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
Odstranění senilní pigmentace - 1 projev 200 Kč Objednat
Odstranění senilní pigmentace - dle počtu pigmentací (lze ošetřit obličej, krk, dekolt, záda, horní 2 000 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.