Metody omlazení pleti

Metody omlazení pleti

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Metody omlazení pleti

Každá žena touží po mladistvé pleti bez vrásek, která bude mít zdravou barvu a bude přirozeně vyhlazená. Bohužel nebojujeme jen s věkem, ale i s geny, které nám byly předané a také aktuální uspěchanou dobou, kdy je občas náročné si najít čas na relaxaci a péči o sebe.

Naše klinika Esthesia vám nabízí mnoho způsobů, jak pleť udržet ve formě nebo jí pomoci, aby vypadala mladší, uvolněná, bez vrásek, ale vždy přirozená. Bojovat s časem se dá mnoha způsoby. Na klinice Esthesia nabízíme celou škálu procedur, při kterých se o vás budou starat s profesionální péčí naši specialisté k vaší maximální spokojenosti.

O ošetření


Koncept omlazení pleti začíná vždy u vstupní konzultace, kde vám zkušená kosmetoložka ve spolupráci s dermatoložkou zanalyzují pleť a vyberou taková ošetření, která budou plně korespondovat s typem vaší pleti a s jejími potřebami.

Na klinice Esthesia nabízíme tyto metody omlazení pleti:

MEZOTERAPIE - nová metoda, která vyvolává tvorbu nových buněk a kolagenu a tím vyhlazuje vrásky a vypíná pokožku. Omlazení, hydratace a celkové osvěžení pleti vám zajistí lehká konzistence kyseliny hyaluronové nebo speciálně kombinované účinné látky, které jsou vpichovány do kůže.

Lifting

KOREKCE VRÁSEK s pomocí látky, která se používá jako léčebný prostředek. V dermatologii se používá k odstranění mimických vrásek, zejména mezi obočím, v okolí očí a na čele. Jeho použití je i preventivní, svým účinkem zabraňuje stahování svalů a tím pádem i vzniku vrásky. Tato metoda je velice oblíbená a vyhledávaná pro její rychlý a bezbolestný efekt.

Metody omlazení pleti Praha 1
KYSELINA HYALURONOVÁ - pokud máte pocit, že vše pokožka potřebuje osvěžit, vyplnit mimické vrásky, nebo provést lehkou korekci některých partií, je aplikace kyseliny hyaluronové pro vás ideální. Kyselina hyaluronová má omlazující efekt a účinně bojuje proti vráskám. Úžasné je, že účinek je okamžitý a výsledek vypadá naprosto přirozeně. Vpichováním kyseliny hyaluronové pod kůži se dosáhne vyplněním vrásky, která po aplikaci zmizí a pleť je potom krásně vypnutá. Též se využívá pro kruhy pod očima a pomocí kyseliny hyaluronové lze také zvednout koutky rtů.

Metody omlazení pleti
PLAZMATERAPIE - velice oblíbená anti-age metoda, protože se využívá síla vlastního těla. Nejprve je vám odebrána krev a ta je vložena do tzv.centrifugy, kde se oddělí plazma. Plazma obsahuje trombocyty, obsahující růstové faktory, které efektivně pleť omlazují. Takto připravená plazma je injekčně aplikovaná do míst, které chcete omladit. Plazmaterapie přináší zřetelné omlazení již po první aplikaci. Během krátkého ošetření se dají pomocí plazmaterapie odstranit jizvy po akné či strie. Pleť je zregenerovaná, zlepší se její struktura a bude stimulovaná k tvorbě kolagenu, který je nepostradatelný pro zdravý a mladistvý vzhled pleti.

MEZONITĚ - dosažení zpevnění kůže, korekce vrásek, vypnutí a modelace je možná také díky nové proceduře a to aplikací MEZONITÍ, neboli tzv. Prime lifting. Při této proceduře jsou vrásky vyhlazeny pomocí speciálních nití aplikovaných do kůže. Laicky řečeno, dojde k „prošití kůže“, která se díky zákroku zpevní a vypne. Tato metoda se používá k vypnutí tváří, čela, podbradku a okolí rtů.

Metody omlazení pleti Praha

INJEKČNÍ LIFTING - pro klientky, které potřebují výraznější lifting nabízíme INJEKČNÍ LIFTING. Provádí se aplikací kyseliny hyaluronové ve vysoké koncentraci pomocí kanyl pod kůži ke kosti, kde intenzivní tvorbou vláken a místními ložisky kyseliny hyaluronové je kůže opět vypnuta. Můžeme docílit například zvednutí čela, vypnutí tváří, ale především celkovému “zdvihnutí” a vypnutí obličeje.

Je nutné dodat, že každá pleť potřebuje něco jiného, proto klademe důraz na odbornou analýzu vaší pleti a po konzultaci s vámi vybereme to nejvhodnější ošetření, abyste odcházela spokojená a výsledek ošetření vždy vypadal přirozeně.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 284 680 530 Napište nám: info@esthesia.cz