Vyšetření a léčba akné

Vyšetření a léčba akné

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Vyšetření a léčba akné

 Na klinice Esthesia přistupujeme k léčbě akné velmi komplexně. Spolupráce našich dermatologů a kosmetologů je velice úzká, proto můžeme našim klientům poskytnout opravdu profesionální péči. Našimi klienti jsou teenageři, kteří se potýkají s klasickým hormonálním akné a mastící se pletí, ale také dámy, které jsou už mámy a stále se snaží svou nehezkou pleť s pupínky řešit všelijakými přípravky a maskováním. Na klinice Esthesia nabízíme koncept, kde se o vaši pleť postaráme dle vašich individuálních potřeb a pomůžeme vám najít dlouhodobé řešení.


O ošetření - Léčba aknéObjednat

Jakémukoliv ošetření předchází nejprve konzultace s naší dermatoložkou či kosmetoložkou. Ty poté analyzují individuální stav pleti a doporučí, jaký typ ošetření je pro klienta nejvhodnější. Na klinice Esthesia poskytujeme:

  • Unikátní koncept REVIDERM ošetření mikrodermabrazí, která byla vyvinuta právě pro problematickou pleť a doplňuje ji i speciální kosmetika, která pomáhá klientovi pracovat s pletí i doma.
  • Fototerapii modrým světlem, při této metodě odstranění akné je nejdůležitějším faktorem použitá vlnová délka aplikovaného světla a také jeho intenzita. Díky tomu, modré světlo působí přímo v zaníceném ložisku bez nežádoucích vlivů na okolní zdravou tkáň. Ošetření je třeba opakovat 1 – 2 týdně po dobu 2 – 3 měsíců, avšak je to individuální dle typu pleťi.
  • Kryoterapie je metoda založená na prudkém zmrazení tkáně tekutým dusíkem nebo pevným oxidem uhličitým. Zmrazením se pupínky zničí a dochází ke zhojení poškozené tkáně. Tekutý dusík se nanáší špachtličkou nebo se na postižené místo nastříká jako sprej. – Kryoterapii doporučujeme opakovat co 10 dní po dobu 2 měsíců.

Vyšetření a léčba akné

  • Chemický peeling  je neinvazivní metoda léčby akné dospívajících i dospělých. Působením kyseliny glykolové (přírodní látka získávaná z cukrové třtiny) se naruší vrchní vrstva pokožky, která se začne loupat a obnovovat. Aplikací se také redukuje tvorba mazu, póry se stáhnou a dochází k lehké redukci jizviček. Chemický peeling doporučujeme opakovat dle indikace a závažnosti akné 3-5x cca po 3 týdnech. Během léčby je nutné se vyvarovat intenzivnímu slunečnímu záření a soláriu. 

Vyšetření a léčba akné Praha


Objednat

Jsem vhodným kandidátem?


 Vhodný kandidát je každý, nehledě na věk či pohlaví, kdo má s akné potíže.

Vyšetření a léčba akné Praha 1

Upozornění


Neléčené akné může přejít do těžké fáze a následně díky vzniku cyst plných hmoty vznikají následně nehezké jizvičky. Proto doporučujeme objednat se na konzultaci co nejdříve.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
Vstupní konzultace - ŘEŠENÍ AKNÉ 1 200 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.