Ošetření atypických nohou nebo deformací

Ošetření atypických nohou nebo deformací

Esthesia.czSlužbyPodologie › Ošetření atypických nohou nebo deformací

Na naší klinice se zabíváme všemi druhy deformací nehtů a péčí o nohy po chirurgickém zákroku nebo po úrazu. Zaměřujeme se na konzultaci a estetické řešení problémů. A to z dlouhodobého a krátkodobého hlediska. V případě řešení pouze estetického vzhledu nehtů volíme úpravu celoročně, sezóně nebo u speciálních příležitostí.

Dermatologie Praha


O ošetření


Po úrazu či chirurgickém zákroku se může stát, že vaše nehty nevypadají tak, jak byste si představovali. Pokud trpíte na otlaky, kuří oka, vbočený palec či popraskané paty, neváhejte a navštivte nás. Umíme tyto problémy řešit jak z dlouhodobého, zdravotního, tak i čistě estetického, krátkodobého hlediska. Důležitou součásti je, jako u většiny procedur u nás na klinice, konzultace. Při ní spolu s vámi projdeme možné varianty řešení a vybereme to, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Průběh ošetření


Ohledně kůže na chodidlech se věnujeme velkým otlakům, prasklým patám, stlačeným prstům a kuřím okům. U těchto řešíme příčinu a komplexně se zabíváme vyřešením nebo alespoň zmírněním problému pomocí obroušení, abrazivního peelingu, vložek do bot, silikonového korektoru nebo konzultace ohledně bot. To vše v závislosti na konkrétním případu klienta. Máme v nabídce i několik kosmetických produktů na doma, které mají vysokou koncentraci účinných látek a zaměřují se řešení konkrétních problémů.

Ošetření atypických nohou nebo deformací

Jsem vhodným kandidátem?


Stačí například ukopnutý palec, kdy Vám jak se říká, sleze nehet, či deformace kvůli onychomykoze nebo jakkoliv atypické nohy. Většina klientů, kteří nás s těmito problémy navštíví, nemají chuť zouvat se a chodit třeba na plovárnu, či nosit v létě sandály. Těchto nepříjemných pocitů vás rádi zbavíme.


Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Helena Peřinová

Manikérka a pedikérka

objednat se ›

Bc. Irena Soták

pedikérka, podolog

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty