Omlazení pleti - Radiofrekvence s jehličkováním

Omlazení pleti - Radiofrekvence s jehličkováním

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Omlazení pleti - Radiofrekvence s jehličkováním

Nejmodernější anti - aging ošetření pleti, kterého můžete dosáhnout bez chirurgického zásahu. Díky efektnímu výsledku omlazení pleti vysoce sofistikovanou radiofrekvencí nejen na obličeji ale i dalších místech, kde jsou vidět známky stárnutí, jako je například dekolt a krk, získalo toto ošetření přezdívku “Baby face”.

  • Efekt Baby face. Viditelné omlazení pleti díky navýšení kolagenu a elastinu v pokožce
  • Vypnutí povadlé kůže a kontur obličeje
  • Zvýšení pružnosti pleti
  • Jedinečné výsledky i při korekci vrásek na krku a dekoltu
  • Dlouhodobý efekt omlazení pleti
  • Vhodné pro korekci jizev po akné a některé typy pigmentací

Ošetření je provedeno pomocí jediného přístroje svého druhu v ČR - Genius Lutronic.Objednat

O ošetření


Genius je nejpokročilejší dostupný mikrojehličkový systém, který spouští „neokolagenizu“ neboli přirozenou produkci kolagenu v hlubších vrstvách pokožky. Drobné jehličky v systému vyzařují vysokofrekvenční (radiofrekvenční) energii, a tím vytvoří na míru řízené narušení tkáně, které stimuluje regeneraci kůže. Výsledkem je dostatečné, ale zároveň bezpečné prohřátí druhé vrstvy kůže – dermis (škáry) podporující vznik nových kvalitních vláken kolagenu a elastinu. Tímto je zaručeno dlouhodobé a viditelné omlazení pleti, vypnutí kontur a zpevnění kůže, projasnění, korekce vrásek i jizev po akné.

Omlazení pleti - Radiofrekvence s jehličkováním

Průběh ošetření


Ošetření začíná důkladným odlíčením pleti a nanesením lidokainového krému na znecitlivění pleti, jehož působení trvá 60 min. Následuje ošetření pleti a zvolených partií radiofrekvencí s jehličkováním. Na závěr se pleť ošetří vitamínovým sérem. Ošetření obličeje a krku radiofrekvencí trvá 40 - 60 min
Výsledky začnete vidět během prvních čtyř týdnů a vaše pleť se bude zlepšovat po dobu až šesti měsíců. Pravidelné ošetření zlepšuje výsledky a vede k dlouhodobému zlepšení kvality pleti.
Ošetření je možné zopakovat 1-3x za rok, s minimálním odstupem 2 měsíce.


Objednat

Jsem vhodným kandidátem?


Pokud vás znepokojuje výskyt jizev, jemných linek a vrásek nebo stárnoucí kůže na obličeji a těle, jste vhodným kandidátem na toto pokročilé ošetření mikrojehličkováním. Jelikož je procedura neinvazivní a působí na všechny typy pleti, je ošetření s Genius Lutronic vhodné téměř pro každého, kdo chce zlepšit celkovou kvalitu pleti a získat zpět pocit hladké, vypnuté pleti - Baby face. Ošetření není vhodné pro klienty s kardiostimulátorem, kovovými implantáty v místě výkonu.
Nedoporučujeme v těhotenství, při užívání celkových retinoidů - například při léčbě akné a pro klienty s chorobami s poruchou hojení.

Omlazení pleti - Radiofrekvence s jehličkováním

Před / Po


Omlazení pleti - Radiofrekvence s jehličkováním před a po

Upozornění


Výsledný efekt omlazení pleti nastupuje postupně v průběhu až 2 měsíců po ošetření, tak jak se začíná aktivovat nová tvorba elastinu a kolagenu v pokožce. Při výkonu je možné pociťovat, pálení a diskomfort, vzácněji i bolestivost. V den ošetření je možný lehký otok a zarudnutí v místě výkonu ošetření, které však během 1-2 dnů vymizí. Rekonvalescence po výkonu není nutná. Doporučujeme však výkon ošetření například před víkendem.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
Celý obličej, nebo krk s dekoltem 13 000 Kč Objednat
Celý obličej 17 000 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

MUDr. Ing. et Ing. Zdenka Kysilka

zástupce primáře/dermatolog

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.