Doplňkové služby

Doplňkové služby

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Doplňkové služby

Líčení

Máte před sebou významný den a chcete skvěle vypadat? Denní a noční líčení kosmetikou Reviderm, je to co potřebujete. Společně s naší kosmetičkou vyberete to správné a budete nádherná.

Barvení řas a úprava obočí

Možné Vás pak bude zajímat barvení a úprava obočí, spolu s barvením řas. I to nabízíme. A i zde očekávejte to nejlepší, co současná kosmetologie nabízí.

Obličejová masáž

Jedna z našich nejoblíbenějších služeb je masáž obličeje. Provádíme jí ručně. Masírujeme krk, obličej a dekolt. Sami poznáte, jak bude po dvaceti minutách vaše pleť pružnější a pevnější. Naše klientky ji hodnotí jako velmi příjemnou.

Čištění pleti

Hloubkové čištění pleti je ideální doplňková služba k enzymatickému pealingu, masáži nebo k procedůře AkneStop. Ideální pro všechny ty, kteří chtějí ještě lepší péči a dokonalejší výsledek už zvolené procedury.

Depilace

Cukrová pasta, kterou používáme při depilaci, je stoprocentně z přírodních surovin. A díky svému složení je i velmi šetrná. To oceníte zejména při ošetřeni nad horním rtem nebo jiných citlivých partii.

Na oživení povadlé a unavené pleti máme gelovou prokrvující masku. Tu si nejčastěji objednávají klienti, kteří kouří, mají zašedlou, nebo mastnou pleť. Doporučujeme zejména po enzymatickém pealingu.

Hydratace pleti

Kolagenové pláty jsou určeny pro zklidnění a intenzivní hydrataci pleti. Hodí se k většině kosmetických ošetření. A pro bezprostřední zpevnění a omlazení pokožky nabízíme hydroláž. Sádrovou masku s okamžitým efektem, který vás dozajista překvapí.

Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×