Healite - světelná terapie

Healite - světelná terapie

Esthesia.czSlužbyDermatologie › Healite - světelná terapie

HEALITE – je terapie LED světlem o nízké světelné energii (LLLT), známá také jako fotobiomodulační terapie. Při této terapii dochází ke stimulaci buněčných procesů spojených s růstem, obnovou a regenerací buněk. Stimuluje produkci růstových faktorů, zvýšení tvorby kolagenu, zmírnění zánětu, zlepšení prokrvení v ošetřované oblasti. Tím zkracuje dobu hojení, pomáhá zmírnit bolest či modřiny po zákrocích a vede k dlouhodobému zlepšení výsledků po zákrocích. Jedná se o bezbolestnou, neinvazivní metodu, která léčí bez možnosti fyzického poranění nebo tepelného poškození. Přístroj lze použít samostatně nebo jako doplňkovou terapii u téměř všech estetických procedur. Díky své jedinečnosti a pokročilosti navíc umožňuje přesnou kontrolu jednolivých parametrů dle požadovaného výsledku, jako je vlnová délka, intenzita či celková dávka záření.


O ošetřeníHealite dokáže celkově zlepšit výsledky ošetření a zkrátit dobu hojení. Zeptejte se proto svého lékaře, zda i u vás může podpořit efekt léčby a rychlou regeneraci. Léčebné výsledky Healite jsou podložené klinickými studiemi. Healite LED světelná terapie:

 • urychluje hojení ran po laserové terapii nebo chirurgických zákrocích
 • pomáhá v léčbě onemocnění vlasové pokožky (stimuluje růst vlasových folikulů)
 • pomáhá urychlit hojení kůže po aplikaci dermálních výplní
 • pomáhá minimalizovat modřiny, otok nebo zánět po zákrocích
 • redukuje jemné linky a vrásky
 • obnovuje poškozenou kůži
 • zlepšuje stav stárnoucí pleti
 • potlačuje zánětlivé projevy pleti (akné, rosacea, opary),
 • nabízí profylaxi proti zjizvení
 • snižuje PIH (pozánětlivá hyperpigmentace)
 • zlepšuje vzhled čerstvých i starších jizev a strií
 • pomáhá ulevit od bolesti svalů a kloubů
 • snižuje bolest, výpotek, otok a zarudnutí
 • zlepšuje klinické výsledky
 • bezbolestné, neinvazivní ošetření

V nízkoúrovňové světelné terapii s LED světlem se určité vlnové délky světla terapeuticky využívají ke stimulaci vlastního mechanismu těla pro obnovu buněk a tím ke zlepšení a urychlení hojení ran a regeneraci kůže a tkání. Tuto proceduru lze použít jako monoterapii nebo na podporu hojení. Protože světelná energie není agresivní nedochází k narušení pokožky. Ošetření HEALITE je bezbolestné, bezpečné a účinné pro všechny typy pleti.

Healite-foto

Jsem vhodným kandidátem?


Ošetření je vhodné pro kohokoliv, kdo chce dosáhnout zlepšení efektu po absolvovaném estetickém zákroku, urychlit hojení po zákroku, podpořit růst vlasů, urychlit a zefektivnit hojící proces po invazivních i neinvazivních ošetřeních, zlepšit stav pokožky při akné, zhmožděninách, oparech nebo zlepšit stav strií, jizev a zarudnutí po laserových zákrocích, nebo chce ulevit od bolesti zad kloubů či svalů.

Průběh ošetření


LED fototerapie je neinvazivní. LED světla jsou umístěna nad ošetřovanou oblastí. Světelná energie proniká kůží a v závislosti na použité vlnové délce také proniká do tkáně v různých hloubkách. Energie působí ve tkáni na buněčné úrovni, urychluje proces hojení, zmírňuje bolest a snižuje svalové napětí.Délka ošetření závisí na ošetřované oblasti a jejím stavu. Průměrná doba ošetření trvá 10-15 minut v závislosti na typu ošetření. Pacient necítí nic nebo jen mírný pocit tepla. Světlo samotné není horké, ale po několika minutách ošetření je pokožka teplá, protože dochází k přenosu energie do buněk.

Pro zlepšení efektu jiných zákroků/ ošetřeních je vhodné Healite použít:

 • před zákrokem: 1-2 dny před samotným zákrokem - v den zákroku: bezprostředně po zákroku
 • po zákroku: 2-3 dny po zákroku 2-3 ošetření Ošetření LLLT bezprostředně po zákrocích snižuje nežádoucí účinky zákroku a zlepšuje hojení.

Healite-foto

Upozornění


Terapie HEALITE nedoporučujeme, pokud trpíte onemocněním, díky kterému jste vnímavější na jasná nebo blikající světla: např. epilepsie, migréna, metabolická onemocnění (porfyrie), autoimunitní nemoci (lupu), vyrážka vyvolaná světlem, albinismus; nebo pokud užíváte léky zvyšující fotosenzitivitu (např. antibiotika – doxycyklin, chinolony; retinoidy – isotretinoin, acitretin; nesteroidní protizánětlivé léky NSAID – ibuprofen, diclofenac; diuretika – furosemid, hydrochlorthiazid; antiarytmika - amiodaron, chinidin; imunosupresiva – azathioprin; antidiabetika; neuroleptika – chlorpromazin; atd.). Zvýšené opatrnosti dbejte, pokud používáte esenciální oleje (např. z citrusových plodů, levandule, santalového dřeva, bergamotu atd.). Pokud si nejste jistí, poraďte se o ne/vhodnoti ošetření s našimi ošetřujícími lékaři.

 Ceník


Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
LED Spa – Healite 830 nm
Světelná terapie s hojivým účinkem k léčbě jizev, akné, hydrataci pokožky 1 Kč Objednat
LED Spa Permanentka 5 ošetření 2 500 Kč Objednat
LED Spa Permanentka 10 ošetření 4 800 Kč Objednat

 

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.