Anticelulitidní MASÁŽ

Anticelulitidní MASÁŽ

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › Anticelulitidní MASÁŽ

 Anticelulitidní masáž je jedním z účinných prostředků v boji proti pomerančové kůži. Celulitidou trpí až 90% žen, vyskytuje se především na stehnech, hýždích a pažích. Při anticelulitidní masáži se uvolní a rozpohybuje lymfatický systém. Provádí se speciálními tahy a hmaty na formování a modelování postavy, které svou intenzitou rozbíjí tukové buňky a dochází dochází k lepšímu vstřebávání tukových shluků. Na boj proti celulitidě již nemusíte být sama. Náš program je sestaven z kombinace nejúčinnějších prostředků v boji proti celulitidě- ruční masáž, zábal a přístrojová masáž v jednom sezení! 

  • Vypíná a rozjasňuje kůži
  • Stimuluje metabolismus
  • Zlepšuje odplavování toxických látek
  • Povzbuzuje krevní oběh
  • Rozbíjí ostrůvky tukových buněk
  • zanechává pokožku hladší

O ošetření


Při této masáži jsou používány speciální lymfatické a proticelulitidové hmaty, hnětení, tlak spodní částí dlaní, a hluboké promasírování pokožky.  Masáž se provádí především na hýždích a stehnech, kde se celulitida objevuje nejvíce. Masáž má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Při této masáži se působí hlouběji na uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy. Pro zlepšení účinku anticelulitidní masáž se tato masáž zakončuje speciálním zábalem za použití krému s aktivním skořicovým zábalem. 

Účinek je patrný často již po první masáži.  

Pro nejlepší výsledek doporučujeme intenzivní kúru  10 masáží (individuální – podle stavu kůže) v intervalu 1-2x týdně. 

Jsem vhodným kandidátem?


 Pro všechny, kdo chtějí zlepšit vzhled svých nohou a boků, zbavit se nevzhledných hrbolků a docílit hladkého vzhledu pokožky. 

Průběh ošetření


Masáž začíná 60 minutovým masírováním speciálními hmaty pro narušení ostrůvků buněk, které způsobují hrbolky na kůži. a následuje skořicový zábal do folie, který pomůže prokrvení pokožky. Po ruční masáži následuje přístrojová masáž pro odstranění přebytečných tekutin. Díky kombinaci ruční a přístrojové masáže můžete pozorovat příjemné výsledky v podobě hladší pokožky a pocitu štíhlejších nohou. Pro absolvování kůry 10 návštěv je výsledek viditelný na pohled  a má dlouhodobý efekt. 

Upozornění


Tato masáž není vhodná pokud máte srdeční, cévní a oběhové potíže, při křečových žilách, v těhotenství, při akutním virovém nebo bakteriálním onemocnění, onkologickém onemocnění nebo při kožních problémech.

 Ceník


Anticelulitidní masáž + lymfatické kalhoty 90min 1 650 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:
Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.