Stomatologie

Stomatologie

Esthesia.czSlužbyStomatologie › Stomatologie


V posledních letech došlo k digitální revoluci ve stomatologii, která umožnila novou úroveň léčby pomocí pokročilých a sofistikovaných systémů. Klinika Esthesia je jedním z nejmodernějších stomatologií v Praze. K vašim službám je zkušený tým zubních profesionálů, kteří svými znalostmi a profesionálním přístupem reagují na všechny vaše požadavky. Průběžným vzděláváním v zubním lékařství zlepšují své dovednosti a do své každodenní práce s pacienty zavádějí světové novinky a metody jako je implantace zubních implantátů, protetika, bezpreparační fasety a nesmí chybět neviditelná rovnátka K Clear. Tento přístup, zejména pokud jde o implantaci zubních implantátů a protéz, umožnil našim pacientům zdravý a pevný chrup na celý život.
Široká nabídka služeb zahrnuje všeobecnou a estetickou stomatologii. Naší zásadou je kvalitní bezbolestné ošetření a věříme, že právě díky tomu, a příjemné lidské a pohotové atmosféře, která panuje v našich ordinacích, se pro Vás „návštěva zubaře“ stane příjemnou součástí života.  

Stomatologie Praha

Stomatologie Praha – Protetika a Implantologie


U nás ve stomatotologii Praha klademe velký důraz na protetické náhrady. Nejběžnějším a nejlepším řešením jsou také fixní náhrada zubní můstky, protézy a umělé zuby, lépe známé jako keramické korunky. Cílem je zachovat funkčnost, estetiku, řeč a zdraví pacientů, kterým chybí jeden nebo více zubů. Zubní korunky se v dnešní době prosadily jako zlatý standard v zubní protetice kvůli řadě pozitivních vlastností a své charakteristice, které jiné materiály nemají.

Ztráta jednoho nebo více zubů může také způsobit vážnější zdravotní problémy, tudíž jejich náhrada není jen záležitostí estetiky, ale také zdraví. Zubní implantáty jsou nejlepším řešením pro konečný výsledek zubu, který bude vypadat přirozeně a zdravě. Jsou vyrobeny z titanu a slitin titanu, které se vyznačují vysokou pevností, nízkou hmotností a vynikající odolností proti korozi, což přispívá k širokému a rozmanitému použití zubních implantátů.

Zubní implantáty - Stomatologie Praha

Ortodoncie ve stomatologii Praha


Nesprávná poloha zubů a čelistí trápí mnoho z nás. Za pomocí ortodoncie dochází k normální funkci žvýkacího systému. Zubní rovnátka jsou nejúčinnějším způsobem řešení všech anomálií a dnešní technologie umožňují stále pohodlnější a bez bolestnější terapii. Nabízíme revoluci na trhu, a to neviditelné dlahy speciálně vyrobené pro vaše zuby.

Estetika ve stomatologii Praha


Moderní stomatologie Praha usiluje o dosažení přirozeného a harmonického úsměvu bezbolestným a rychlým způsobem, ale s dlouhodobými výsledky. Dokonalý úsměv zahrnuje bílé a symetrické přední zuby a maximálně 2 milimetry viditelných dásní, často nazývaných „hollywoodský“ úsměv. Estetické výplně jsou řešením drobných nedokonalostí a nepravidelnosti rychle zmizí se synergií metody – bělení zubů a bezpreparační fasety jsou dokonalým párem.

Stomatologie Praha – obecná stomatologie a prevence


Vždy dbáme na zdraví a krásu vašich zubů. Kromě správné ústní hygieny, která je nejlepší ochranou zubů a prevence většiny chorob. Podstatou je pravidelně navštěvovat zubního lékaře, a to preventivní vyšetření a profesionální ordinační dentální hygiena. Díky nejnovějším metodám a technologiím se péče o zuby stala přesnější a mnohem komfortnější pro lékaře i pacienty. Využíváme nejmodernější metodu na trhu AIRFLOW.

Stomatologie Praha

DĚTSKÁ STOMATOLOGIE


Dítě by mělo navštívit zubního lékaře již v době prořezávání prvních zoubků – tedy okolo 6. měsíce života. Seznámí se s prostředím zubní ordinace a získá důvěru v zubního lékaře. Vyšetření je bezbolestné a děláme vše pro to, aby pro dítě bylo co nejpříjemnější. Dítě pak odchází z první návštěvy jako z příjemného dobrodružství, namísto strachu, kterým trpí většina lidí, jejichž první kontakt se zubním ošetřením nebyl tak příjemný.

Odbornost stomatologie Praha


Kompletní stomatologie Praha je doprovázena nejmodernější technologiemi na trhu, která se vyznačuje dokonalostí, bezpečností a inovacemi. A jedinečnost v srdci Prahy.

Dentální hygiena - Praha 1

Dentální hygiena a bělení zubů Praha


Okouzlující úsměv, zdravé a zářivě bílé zuby jsou touhou mnoha z nás, tedy není divu, že změna barvy zubů může být nepříjemným estetickým problémem. To je důvod, proč touha lidí po krásném „hollywoodském“ úsměvu je stále výraznější, a proto připravenost na estetické korekce nepřekonala stomatologii.

Čištění zubů je velmi důležité, protože pouze udržováním správné ústní hygieny můžeme zachovat zdraví našich zubů a prodloužit jejich životnost.

Zubní povlak se v ústech neustále tvoří a pokud je neodstraníme, hromadí se ve vrstvách a stanou se nebezpečnými pro zuby a dásně.

Ve stomatologii Praha pro Vás nabízíme kvalitní a bezbolestnou dentální hygienu o kterou se postará náš moderní přístroj AIRFLOW.

Ve stomatologii Vám také nabídneme revoluční metodu na trhu a to bělení zubů - Philips Zoom WhiteSpeed, což je nejvyhledávanější a nejznámější systém bělení zubů nejen u nás, ale i ve světe.

Zoom WhiteSpeed ​​je inovativní a efektivní profesionální systém bělení zubů od nizozemského výrobce Philips, který používá nejmodernější technologii LED světla. Lampa Zoom vydává optimální úroveň světla a má výrazně vyšší intenzitu než ostatní LED lampy na trhu.

Ordinační bělení zubů je perfektní způsob, jak obnovit přirozenou bělost zubů.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.