SKIN NEEDLER

SKIN NEEDLER

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › SKIN NEEDLER

Mikrojehličkování - omlazení pleti s hloubkovým a dlouhodobým účinkem.

Výrazně aktivuje seberegenerační schopnosti pleti, optimalizuje tvorbu kolagenu a metabolizmus pokožky. Velice dobře působí na vrásky kolem očí a rtů. Ošetření provádíme přistrojem SkinNeedler - nejmodernější přístroj pro bezbolestné omlazení mikrojehličkováním.

  • Rychle omlazuje
  • Viditelně vypíná a zpevňuje
  • Zlepšuje tvorbu kolagenu
  • Regeneruje a aktivuje buněčný růst
  • Odstraňuje vrásky

Mikrojehličkování přístrojem SkinPeeler je velmi efektivní, bezbolestné ošetření, které spolu s patentovanými aktivními koncentráty REVIDERM, zlepší pleť hned po 1. ošetření. Nejlepších a dlouhodobých výsledků dosáhneme po 4-6 ošetřeních. (6-8měsíců) Ve 14 denním intervalu.
 Objednat

O ošetření - SKIN NEEDLER


Mikrojehličkování nebo také Micro-Needling je již po několik let jednou z nejefektivnějších metod omlazení a v řešení estetických problémů pleti. Nejmodernější přístroj na mikrojehličkování SkinNeedler od REVIDERM využívá pro bezbolestné ošetření 10 ultra jemných jehliček v jedné řadě. Ty vysokou rychlostí lehce perforují pokožku a zároveň šetrně zapracovávají speciální koncentráty hluboko do pokožky. Tato metoda pokožku nijak výrazně nezatěžuje, ale dokáže využít vlastních, přirozených a ochranných regeneračních procesů pokožky. Využívá se tak principu okamžité seberegenerace kůže, stejné jaká nastává při sebemenším poranění. Celé ošetření včetně aktivních koncentrátů dosahuje velmi účinného a viditelného výsledku.

V porovnání s ostatními přístroji na mikrojehličkování je přístroj SkinNeedler

  • Přesnější / ultra jemné mikrojehličky uspořádané v řadě, zaručují přesné vedení při ošetření. Hlavně okolo očí.
  • Šetrnější / SkinNeedler nezpůsobuje potrhání ani zhmoždění tkáně a zaručuje dokonalý bezbolestný výsledek.
  • Efektivnější / výkonný 4,5W motor a možnost výběru frekvencí vpichu odpovídající aktuálnímu stavu pokožky, umožňují přesnou aplikaci na nejvyšší úrovni.

SKIN NEEDLER

Průběh ošetření


Ošetření začíná důkladným odlíčením pleti a následným jemným enzymatickým peelingem. Tím dokonale očistíme pokožku, zbavíme jí veškerých nečistot včetně zbytků make-upu. Enzymatický peeling zároveň pokožku změkčí a odstraní přebytečné šupinky kůže. To ve výsledku zlepšuje průnik mikrojehliček a aplikovaných koncentrátů do pokožky. Následuje dezinfekce povrchu pleti a začíná vlastní ošetření nanesením aktivního koncentrátu. Ten proniká hluboko do pokožky ihned po přejetí jehličkami. Díky velké rychlosti vpichů a jehliček sestavených do jedné řady je ošetření velice přesné a bezbolestné. Pro každou aplikaci se používá nová sterilní jednorázová sada jehliček i aktivních koncentrátů.

Mikrojehličkování stimuluje buněčné dělení, dlouhodobě posiluje odolnost pokožky a zlepšuje její vzhled i strukturu. Také mimo jiné optimalizuje i tvorbu kolagenu. Proto je vynikajícím a velice účinným prostředkem pro ošetření jemných i hlubších vrásek i proti ztrátě elasticity související s věkem.
Na závěr se aplikuje speciální zklidňující maska s mikrostříbrem a ochranný krém s UV faktorem.

Ošetření trvá 60 min. 

Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky na čísle 603465672 nebo přes formulář pod textem.


Objednat

SKIN NEEDLER Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Každý kdo začíná mít pocit, že pokožka ztrácí pevnost a elasticitu a potřebuje nový impulz k regeneraci. Klienti s jizvičkami po akné, nebo s nevyrovnaným reliéfem pokožky.

Upozornění


Po ošetření může být pokožka mírně zarudlá, je proto vhodné vyvarovat se prašnému prostředí a mít klidový režim po několik následujících hodin. V průběhu dalších 3 dnů je nutné ochránit pleť krémem s UV faktorem min 30. Ceník


Micro-Needling (Mikro-jehličkování) obličej+krk 75min 4 500 Kč Objednat
Micro-Needling (Mikro-jehličkování) obličej+krk+dekolt 90min 5 600 Kč Objednat
Mikrojehličkování 4 aplikace 15 300 Kč Objednat
Mikrojehličkování 6 aplikací 22 500 Kč Objednat

 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.