Základní antiage ošetření

Základní antiage ošetření

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Základní antiage ošetření

Ošetření proti stárnutí

Vaše pleť je ve vašich rukou

Nezáleží kolik vám je let, vždy můžete vzít budoucnost vašeho vzhledu do svých rukou. V konceptu našich ošetření systému REVIDERM, používáme všech nejmodernějších metod ke zlepšení a udržení zdravého a mladistvého vzhledu. Vy samozřejmě můžete pro svou pleť hodně udělat sami a pokračovat doma se správnou péčí. Rádi Vám individuálně sestavíme správný koncept péče.

V Klinice Esthesia vám nabízíme různé koncepty ošetření. Spolu s terapeutem můžete rozhodnout, které metody jsou pro vás vhodné. Možnosti sahají od klasického ošetření přes high-tech metody, jako je ultrazvuk, mikrodermabraze, až po intenzivní vysoce výkonná ošetření využívající inovativní  technologii mikrojehličkování nebo radiofrekvenci. Výborných výsledků dosahujeme i s použitím chemického peelingu PCA 28. Nebo pro okamžitou hydrataci a vyhlazení Hydroláž , speciální ošetření s kolagenem a sádrovou maskou.

Anti-aging ošetření proti stárnutí:
• Zlepšuje stávající vzhled
• Vyrovnává a čistí
• Zlepšuje jemné i hlubší vrásky
• Zpomaluje stárnutí a udržuje mladiství vzhled
• Hydratuje a vypínáObjednat

O ošetření


Při ošetření pleti zaměřené na omlazení, nejprve posoudíme stávající stav pleti a společně se domluvíme na dalším postupu.  Správnou a pravidelnou kombinací profesionálních ošetření a produktů REVIDERM, můžeme dlouhodobě udržet pokožku v krásném stavu. 
Na klinice Esthesia Vám s omlazením pomohou i naši dermatologové.

Základní antiage ošetření


Objednat

Průběh ošetření


Ošetření vždy začíná důkladným odlíčením pleti a jemným enzymatickým peelingem. Ten dokonale pokožku očistí a změkčí, odstraní přebytečné šupinky kůže. Na očištěnou pleť můžeme aplikovat jednu z aktivačních masek, která stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a zrychluje vnitřní metabolismus. Následně pokračujeme, buď mikrodermabrazí přístrojem SkinPeeler, nebo Ultrazvukem 10 Hz nebo kombinací obou. V jiném případě použijeme metodu mikrojehličkování, nebo PCA Peeling nebo radiofrekvenci.

Ve všech případech spolu s přístroji používáme speciální aktivní koncentráty které zapracováváme do hlubších vrstev pokožky. Pro zklidnění a vyživení pokožky aplikujeme speciální masky podle druhu ošetření. Po 15-20 min působení naneseme podle potřeb pleti oční krém, krém na obličej a ochranný krém s ÚV faktorem. 
Všechny naše ošetření ve spojení s přístroji dlouhodobě posilují odolnost pokožky a zlepšují tak její vzhled i strukturu.

Ošetření trvá 90-120 min

Základní antiage ošetření Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodné pro všechny od prvních vrásek či projevů předčasného stárnutí.

Upozornění


O možných omezeních budete poučeni podle druhu ošetření. Doporučuje se používat ochranný UV faktor nejméně UV30 a vyhnout se pobytu na sluníčku.

 Ceník


Základní anti-age ošetření 2 100 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.