Základní antiage ošetření

Základní antiage ošetření

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Základní antiage ošetření

Vrásky. Nemusí být jen od starostí. Ale i když jsou od smíchu, můžou nás trápit. Nelíbí se nám. Přestat se smát ale určitě nedoporučujeme. Máme tu něco lepšího. Naše Základní antiage ošetření.


O ošetření


Vrásky. Nemusí být jen od starostí. Ale i když jsou od smíchu, můžou nás trápit. Nelíbí se nám. Přestat se smát ale určitě nedoporučujeme. Máme tu něco lepšího. Naše Základní antiage ošetření. Během této neinvazivní metody přirozeným způsobem stimulujeme kolagenová vlákna. Už po první proceduře je pleť pružnější a pevnější. Používáme antiage produkty, které stimulují pleť přirozenou cestou. Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti.

Průběh ošetření


Začneme očištěním pleti a její analýzou. Stejně jako vy i vaše pleť je jedinečná a my tak víme, co je pro vás a samozřejmě pro perfektní výsledek, to nejlepší. Pak přijde na řadu enzymatický peeling a aplikace séra. Následuje, pokud jste vybrali, jedna z našich doplňkových kosmetických služeb pro ještě lepší výsledek. Následně aplikujeme masku, během které masírujeme ruce. Klientky tuto část procedury zmiňují jako velmi příjemnou. Věřte, vám se také bude líbit. Před vámi už bude jen ošetření pleti očním a tělovým krémem a komplimenty nejbližších.

Po ošetření


Po tomto ošetření se můžete ihned vrátit do běžného života, žádná omezení vás nečekají.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×