Chemický peeling PCA Peel 28

Chemický peeling PCA Peel 28

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Chemický peeling PCA Peel 28

Profesionální ošetření PCA Peel 28% je navržené podle nejnovějších kosmetických poznatků a zajišťuje maximální komfort pokožky s intenzivním peelingovým efektem. Ošetření ovocnými kyselinami PCA je klinicky testovaná aplikace která je následně neutralizována speciální maskou. Ošetření je bezbolestné a komfortní. Pokožka je po ukončení ošetření jen lehce narůžovělá a tak můžete pokračovat v běžných denních činnostech. Je unikátním peelingem pro regeneraci a zlepšení vzhledu pokožky.

Chemický peeling je jednou z nejstarších a nejčastěji používaných estetických metod pro regeneraci a zlepšení vzhledu pokožky.


Toto estetické ošetření lze použít pro:

  • Antiaging - omlazení
  • Vyhlazení a zpevnění povrchu pokožky
  • Hydrataci a stimulaci obnovy buněk
  • Redukci jemných vrásek
  • Pro nečistou pleť a pleť s akné
  • Hrubou pokožku s velkými póry / zjemňuje póry a povrch
  • Zlepšení pigmentových skvrn
  • Zlepšení jizev
  • Pleť kuřáků
  • Šetrnou přípravu na další ošetřeníObjednat

O ošetření


Hlavní složkou ošetření je PCA Peel 28% od Reviderm, složený ze dvou typů ovocných kyselin (AHA a BHA), které zajišťují rovnoměrný a velmi dobře snášený peeling. PCA Peel regeneruje pokožku tím, že odstraňuje z povrchu pokožky vrstvu odumřelých buněk a stimuluje tvorbu kolagenu, který se tvoří v hlubších vrstvách pokožky. Nově vytvořená pokožka je tak světlejší a hladší. Ošetření je velmi vhodné i pro mladší ženy v době kdy se začínají objevovat první jemné vrásky.

Chemický peeling PCA Peel 28


Objednat

Průběh ošetření


Ošetření začíná důkladným odlíčením pleti a následným jemným enzymatickým peelingem. Ten dokonale pokožku očistí, zbaví jí veškerých nečistot i zbytků make-upu. Enzymatický peeling pokožku změkčuje a odstraňuje přebytečné šupinky kůže. Následně pokračujeme provedením lehké mikrodermabraze přístrojem SkinPeeler, pro jestě lepší přípravu pokožky před aplikací chemického peelingu.

Po dokonalém očištění od zbytků krystalů aplikujeme PCA Peeling ve dvou krocích, kdy necháme krátce působit první a potom i druhou vrstvu ovocné kyseliny. Během působení roztoku se může objevit lehké pálení, nebo svědění, které cítíte jen krátkou chvíli po aplikaci. Pak naneseme neutralizační masku, která svědění odstraní a pokožku zklidní. Pleť je potom jen lehce narůžovělá bez dalších projevů podráždění. Na závěr se aplikuje ochranný krém s UV faktorem. Ošetření je možné provádět opakovaně nejlépe v kúře 4 – 6 ošetření s odstupem 4 týdnů. PCA peeling ve spojení s mikrodermabrazí dlouhodobě posiluje odolnost pokožky a zlepšuje její vzhled i strukturu a optimalizuje tvorbu kolagenu. Je velice účinným prostředkem pro ošetření problematické pleti, jemných i hlubších vrásek a proti ztrátě elasticity související s věkem.

Ošetření trvá 90 min

Chemický peeling PCA Peel 28 Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodné pro pleť s nedokonalostmi, začínajícími projevy stárnutí, nebo pro hrubou pokožku s póry.

Upozornění


Několik dní po ošetření se doporučuje klidnější režim. Je nutné používat ochranný UV faktor nejméně UV30 a vyhnout se pobytu na sluníčku. Ošetření neprovádíme v létě.

Chemický peeling PCA Peel 28

 Ceník


Chemický peeling Reviderm 28% 75min 2 100 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:
objednat se ›

Iveta Kunceová

kosmetolog, asistent lékaře

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.