Problematická pleť a akné

Problematická pleť a akné

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Problematická pleť a akné

Nová rovnováha pro vaši pleť

Nečistou, problematickou nebo aknózní pleť známe všichni už od puberty. Vznik a trvání může mít velmi různé příčiny, vyskytuje se v každém věku a někdy vás přivádí k zoufalství.
U tohoto stavu typu pleti je velmi důležité přesné a důkladné posouzení stavu pokožky. Důležité je i zhodnotit stávající domácí péči o vaší pokožku. (Aktuální produkty které používáte si můžete vzít s sebou na první ošetření).
S vhodným kosmetickým ošetřením Reviderm a péčí individuálně přizpůsobenou vaší pleti můžeme společně dostat pupínky a zánětlivé kožní procesy a skvrny pod kontrolu.

Ošetření redukuje:

  • Projevy akné a záněty
  • Komedony – černé tečky
  • Nerovnosti pokožky - vyhlazuje
  • Skrny a jizvičky

    Nejlepšího výsledku, dosáhneme zapojením ultrazvuku nebo mikrodermabraze.


Objednat

O ošetření


Hlavním úkolem ošetření problematické pleti je stabilizovat stávající stav a postupně dávat pleť do pořádku. Většinou se výsledek a zlepšení dostavuje až po několika návštěvách. Pro nejlepší výsledek můžeme použít celou řadu kombinací různých technik a produktů. Vždy záleží na aktuálním stavu pokožky. Jako základ používáme techniky a produkty na odstranění přebytečných odumřelých buněk, na vyrovnání kožního mikrobiomu ( správné pH a ochranná vrstva) a zlepšení mikrocirkulace v pokožce. Tím se zlepší odolnost pokožky a zlepší se i její seberegenerace. Další postupy směřují k dokonalému vyčištění pleti. Správnou kombinací produktů Reviderm, která dokáže vyrovnat pH a obnovit ochrannou vrstvu pokožky, spolu přístrojovým ošetřením (ultrazvuk, mikrodermabraze, mikrojehličkování), můžeme výrazně zlepšit celkový stav pokožky.

Neméně důležitá je i správná domácí péče o problematickou pokožku a to minimálně stejně jako profesionální kosmetická ošetření. Při ošetření získáte komplexní rady, dozvíte se jak správně o pleť pečovat a na co byste si měli dát pozor. Sestavíme pro vás osobní koncept péče na míru.

Při akutních a velmi zánětlivých stavech je u nás v Esthesii možné stav kůže konzultovat také s dermatologem.

Problematická pleť a akné


Objednat

Průběh ošetření


Ošetření začíná důkladným odlíčením pleti a jemným enzymatickým peelingem, který pokožku změkčí a odstraní přebytečné šupinky kůže. Potom můžeme použít aktivační masku, která stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a zrychluje vnitřní metabolismus, nebo pokračujeme rovnou, buď mikrodermabrazí přístrojem SkinPeeler, který odstraňuje šupinky a zlepšuje reliéf pokožky. Anebo použijeme ultrazvuk 10 Hz, který zklidňuje, zlepšuje začervenání a čistí. V některých případech můžeme provést mikrojehličkování nebo ošetření s AHA kyselinami.

Pro zklidnění a stabilizaci pokožky použijeme speciální zklidňující masku s mikrostříbrem, která má hojivé a antibakteriální účinky. Po 10ti minutovém působení a smytí masky, jemně vetřeme závěrečný a oční krém podle aktuální potřeby. Úplně nakonec přijde na řadu ochranný krém s UV faktorem. Ošetření zlepšuje problematickou pleť ale zároveň velice účinně bojuje s jemnými i hlubšími vráskami i proti ztrátě elasticity související s věkem .

Ošetření trvá 90-120 min. 

Jsem vhodným kandidátem?


Všichni co řeší problematickou až aknózní pleť. Pleť s komedomy (černými tečkami) nebo mastnou pleť s rozšířenými póry.

Upozornění


O možných omezeních budete poučeni podle druhu ošetření . Doporučuje se používat ochranný UV faktor nejméně UV30 a vyhnout se pobytu na sluníčku. .

 Ceník


Ošetření problematické a aknózní pleti 1 600 Kč Objednat
Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
Vstupní konzulatce - Akné skincarerutine 1 500 Kč Objednat

 

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.