Hydratační ošetření

Hydratační ošetření

Esthesia.czČlánkyKosmetologie › Hydratační ošetření

Celý rok je pleť vystavena zátěži. Chrání nás na slunci i v zimě, ať už jsme venku, nebo doma ve vytopené místnosti. To vše pleť zatěžuje a vysušuje. Je na čase jí to občas s láskou vrátit, co myslíte.


O ošetření


Celý rok je pleť vystavena zátěži. Chrání nás na slunci i v zimě, ať už jsme venku anebo doma ve vytopené místnosti. To vše pleť zatěžuje a vysušuje. Je na čase jí to občas s láskou vrátit, co myslíte. Takže pokud chcete o svůj obličej, dekolt a krk pravidelně pečovat, správně jste se rozhodli pro Hydratační ošetření. Je vhodné pro všechny druhy a stavy pleti kromě hodně mastné a aknózní.

Průběh ošetření


Začneme odlíčením makeupu a nesmí chybět analýza pleti. Na tom si opravdu zakládáme. Jedině tak dosáhneme u každé procedury toho nejlepšího možného výsledku. Následuje enzymatický peeling. Masáž nebo celljet. Ten je samozřejmě bez jakýchkoliv abraziv. Zhruba po pěti minutách ho omyjeme a následuje samotné ošetření, při kterém aplikujeme hydratační sérum. Na závěr hydratační maska s masažní rukou a denní/noční a oční hydratační krém.

Po ošetření


Do běžného života se můžete vrátit okamžitě. Žádná omezení ani změny vás nečekají. Teda kromě toho, že budete vypadat báječně.


Pro objednání klikněte přímo zde a pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit buď telefonicky nebo přes formulář pod textem.

Těšíme se na vás.

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×