Hydratační ošetření pleti

Hydratační ošetření pleti

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Hydratační ošetření pleti

Ošetření suché a dehydratované pleti

Suchá a dehydratovaná pleť nás trápí během celého roku. Sluníčko, mráz, vítr, nebo klimatizace a vytápění, to vše pokožku vysušuje a dráždí. Dlouhodobě dehydratovaná pleť je podrážděná, přecitlivělá a má sklon k předčasnému stárnutí. Může docházet i k poruchám mazotoku a tvorbě černých teček a milií. K tomu abychom pokožce dodali dostatek hydratace a dokázali jí v pokožce i udržet, používáme moderní metody ošetření. Důležitá je samozřejmě i následná domácí péče, kterou vám pomůžeme správně nastavit.
Pro hydrataci máme několik možností ošetření. Od jednoduchých ošetření s ultrazvukem nebo mikrodermabrazí, až po jejich kombinaci s kolagenovými pláty a sádrovou maskou Hydroláž pro okamžitou hydrataci a vyhlazení.

Hydratační ošetření:
• Zlepšuje hloubkovou hydrataci pokožky
• Vyrovnává a čistí
• Odstraňuje přebytečné šupinky
• Zlepšuje jemné i hlubší vrásky
• Zpomaluje stárnutí a udržuje zdravý vzhled
• Hydratuje a vypíná
• Nastavuje správnou hladinu hydratace a lipidů
 


O ošetření


Dehydratovaná pokožka může postrádat nejen vodu ale také lipidy (tuková složka), proto při ošetření používáme produkty a přístroje které řeší aktuální potřebu pleti. Druh ošetření zvolíme podle stavu kůže i podle věku. Při velmi podrážděné a přecitlivělé pokožce používáme nejmodernější produkty se zklidňující složkou. U suché pokožky s výraznými šupinkami použijeme obvykle ultrazvuk, mikrodermabrazi nebo její kombinaci s PCA peelingem. Vždy je důležité správné posouzení stávajícího stavu. Správnou a pravidelnou kombinací profesionálních ošetření a produktů REVIDERM, můžeme dlouhodobě udržet pokožku zdravou a v krásném stavu.

Objednejte se na vstupní ošetření

Hydratační ošetření pleti

Průběh ošetření


Ošetření vždy začíná důkladným odlíčením pleti a jemným enzymatickým peelingem. Ten dokonale pokožku očistí a změkčí, odstraní přebytečné šupinky kůže. Na očištěnou pleť můžeme aplikovat jednu z aktivačních masek, která stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a zrychluje vnitřní metabolismus. Následně pokračujeme, buď mikrodermabrazí přístrojem SkinPeeler, nebo Ultrazvukem 10 Hz nebo kombinací obou.
Při každém ošetření používáme speciální hydratační koncentráty které zapracováváme do hlubších vrstev pokožky. Pro zklidnění a vyrovnání hladiny lipidů aplikujeme speciální masky podle druhu ošetření. Po 15-20 minutách působení naneseme krém na oční okolí, krém na obličej podle potřeby pleti a ochranný krém s UV faktorem.
Při ošetření při kterém navíc použijeme Hydroláž ( kolagenové pláty + sádrová maska) postupujeme stejně jen po ultrazvuku nebo mikrodermabrazi, přiložíme speciální kolagenové pláty. Ty aktivujeme roztokem s dalšími aktivními koncentráty. Na vrstvu kolagenu vytvoříme sádrovou masku a necháme 20 minut působit. Mírný tlak zasychající masky umožní lepšímu proniknutí kolagenu a aktivních látek do hlubších vrstev pokožky a zároveň vypíná a hydratuje i na povrchu. Po sejmutí masky je pokožka krásně narůžovělá, vypnutá a svěží. Ideální pro okamžitý liftingový efekt.

Všechny naše ošetření ve spojení s přístroji dlouhodobě posilují odolnost pokožky a zlepšují tak její vzhled i strukturu.

Ošetření trvá 90-120 min

Hydratační ošetření pleti Praha


Objednat

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodné pro dehydratovanou pleť se šupinkami, suchou a podrážděnou pleť. Při začínajících nebo stávajících suchých jemných vráskách.

Upozornění


O možných omezeních budete poučeni podle druhu ošetření . Doporučuje se používat ochranný UV faktor nejméně UV30 a vyhnout se pobytu na sluníčku.

 Ceník


Hydratační ošetření s masáží 2 100 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.