Nehtová modeláž

Nehtová modeláž

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › Nehtová modeláž

Většina lidí si všímá upravených rukou. V dnešní době se očekává, že si minimálně v domácí péči každá z nás dokáže nehty ošetřit a nalakovat. Bohužel spoustě z nás nezbývá čas a když už se nám podaří si jednou za čas upravit nehty, nebývá to na moc dlouho krásný pohled. Lak se začne hned druhý den odlupovat a celé snažení přichází vniveč. Proto je tu možnost nehtové modeláže, která vám dopřeje dlouhodobější řešení.


O ošetření


Nehtová modeláž je metoda nanášení vhodných materiálů na nehtovou ploténku, která je šetrně zmatněna a odmaštěna. Ve většině případů dochází k polymerizaci (tvrzení) materiálu krátkým UV zářením a tím se materiál stává pevným. Nadále je nutné povrch vymodelovaného nehtu pilováním uvést do požadovaného tvaru. Poté je možno zdobit různými technikami. Tato metoda není jen estetická, ale dochází i k eliminaci záděrek v okolí nehtů nebo vyrovnání nehtové ploténky po úrazech.

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha


Objednat

Jak se připravit?


Na nehtovou modeláž nebo její doplnění je potřeba minimálně 2 hodiny před návštěvou nepromazávat ruce žádným krémem. Není vhodné ani 2 hodiny před návštěvou dlouhodobě namáčet ruce (myšleno mytí nádobí, či oken, nebo dlouhá koupel). Nehty nijak sami neupravujeme, vše necháváme na profesionálovi. Tyto pokyny je důležité dodržet, aby nedocházelo k odchlipům mezi materiálem a přírodním nehtem.

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha

Během ošetření


Začneme konzultací, při které vybereme vhodnou metodu a samozřejmě tvar, který je pro vás nejlepší. Pokud už nehtovou modeláž máte, společně se dohodneme, jestli ji pouze upravíme, nebo odstraníme a uděláme nově. Tato konzultační část ošetření, je velmi důležitá. Pro některé naše klientky není nehtová modeláž vhodná. Jedině při osobním setkání tyto skutečnosti vyplynou a my tak můžeme zabránit nežádoucím efektům procedury. Ve většině případů ale nic nebrání tomu, začít po konzultaci okamžitě zkrášlovat podle vašich představ. Naše stylistky se neustále vzdělávají, takže u nás budete vybírat vždy z toho nejmodernějšího co trh nabízí.


Objednat

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha 1

Doba zotavení


U nehtové modeláže není potřeba, žádných velkých opatření. Jen mějte na paměti materiál který nosíte, neslouží jako nástroj.

NEVIDITELNÁ ROVNÁTKA - K Clear Praha 1

 Ceník


Nehtová modeláž 2 500 Kč Objednat

 

Tuto péči poskytují:

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.