Kuperóza – červené žilky

Kuperóza – červené žilky

Esthesia.czSlužbyKosmetologie › Kuperóza – červené žilky

Kuperóza je zánětlivé onemocnění kůže při kterém povrchové cévy ztrácejí elasticitu a jsou křehké a nestabilní. V důsledku toho se stále více a více krevních cév rozšiřuje a začínají být viditelné i na povrchu. Nejčastěji okolo nosu a na tvářích. Pokožka časem může získat trvalý do červena zabarvený odstín.

Ošetření pomáhá:

  • Zlepšit stávající začervenání
  • Stabilizovat a zklidnit pokožku
  • Zpevnit stěny cévek a stabilizovat je
  • Zastavit nebo zpomalit vznik nových nežádoucích žilek

    Nejlepšího výsledku, dosáhneme zapojením ultrazvuku nebo mikrodermabraze.
     

O ošetření


Při ošetření kuperózní pleti používáme techniky a produkty, tak abychom zlepšili a stimulovali mikrocirkulaci, zlepšili průchodnost kapilár, posílili jejich stěny a zabránili vzniku nových. Správná kombinace produktů Reviderm obsahující speciální látku VERGFstop, která stabilizuje křehké cévky a zabraňuje tvorbě nový krevních kapilár – metliček s přístrojovým ošetřením (ultrazvuk, mikrodermabraze), můžeme výrazně zlepšit celkový stav pokožky.

Neméně důležitá je i správná domácí péče o citlivou a kuperózní pokožku a to minimálně stejně jako profesionální kosmetická ošetření. Při ošetření získáte komplexní rady, dozvíte se jak správně o pleť pečovat a na co byste si měli dát pozor. Sestavíme pro vás osobní koncept péče na míru.


Objednat

Na klinice Esthesia Vám můžeme pomoci i s odstraněním již stávajících žilek našimi dermatology.

Kuperóza – červené žilky

Průběh ošetření


Ošetření začíná důkladným odlíčením pleti s jemným enzymatickým peelingem. Ten dokonale pokožku očistí. Pokožku je pak změkčená, bez přebytečných šupinek kůže. Na očištěnou pleť aplikujeme aktivační masku, která stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a zrychluje vnitřní metabolismus.

Následně pokračujeme provedením, buď lehké mikrodermabraze přístrojem SkinPeeler, kde se využívá mírné podtlakové masáže ke zlepšení průtoku krve v kapilárách anebo použijeme ultrazvuk 10 Hz, který zklidňuje a odstraňuje začervenání. Rovněž danými pohyby aplikátoru provedeme cílenou masáž na posílení stěn cévek. Dále použijeme speciální sérum s koncentrovanou látkou VEGFstop.
Pro zklidnění a vyživení pokožky můžeme použít speciální kolagenové pláty, které zklidňují, silně hydratují a vyhlazují pleť. Nebo aplikujeme speciální antistresovou masku opět s aktivní složkou VEGFstop. Maska posiluje stěny cév, zmírňuje zánět a začervenání. Po 15-20 minutách působení naneseme krém na oční okolí a závěrečný antikuperózní krém. Podle potřeby ochranný krém s UV faktorem.

Ošetření ve spojení s mikrodermabrazí a ultrazvukem dlouhodobě posiluje odolnost pokožky a problematických cévek a zlepšuje tak její vzhled i strukturu. Zároveň velice účinně bojuje s jemnými i hlubšími vráskami i proti ztrátě elasticity související s věkem .

Ošetření trvá 90-120 min


Objednat

Kuperóza – červené žilky Praha

Jsem vhodným kandidátem?


Vhodné pro pleť s viditelnými a rozšířenými žilkami (metličky) Začervenáním pokožky, nebo pro velmi citlivou pokožku.

Upozornění


Po ošetření není žádné omezení , doporučuje se používat ochranný UV faktor nejméně UV30 a vyhnout se pobytu na sluníčku.

 Ceník


Ošetření citlivé a/nebo kuperózní pleti 2 100 Kč Objednat
Vstupní dermatologická konzultace 800 Kč Objednat
Samostatná kontrola 300 Kč Objednat
OŠETŘENÍ CÉVNÍM LASEREM (cena za jedno ošetření)
Microvarixy (metličky) dolní nebo horní končetiny 3 000 Kč Objednat
Teleangiektazie nos 1 500 Kč Objednat
Teleangiektazie tváře 2 500 Kč Objednat
Teleangiektazie brada 1 500 Kč Objednat

 

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.