NailArt - Nehtový design

NailArt - Nehtový design

Esthesia.czSlužbyPéče o tělo › NailArt - Nehtový design

Každá klientka je originální a má svůj styl, který se dá snadno přenést i do designu nehtů. Lze zdobit velice jednoduchým způsobem, kdy klientka odchází pouze s jednoduchou basic barvou, nebo jsou klientky odvážnější až extravagantní, které vyžadují složitější zdobení ve kterém je propojeno několik technik a metod artu.Objednat

O ošetření


Design nehtu může započít už v samotné modeláži, kdy se vytváří zastřené zdobení, či zapuštěná 3D metoda. Nejčastější zdobení ale bývá po vypilování modeláže před aplikací finish gelu, které je ploché a nevystupuje z nehtu.
Lze také zdobit po nanesení finish gelu, kdy zdobení vystupuje z povrchu nehtu. Tyto metody zdobení se samozřejmě dají kombinovat. Fantazii se meze nekladou.

nehtový design

Jak se připravit?


Design nehtu můžeme koncipovat k různým příležitostem jako je ples, svatba, narozeniny, Vánoce, Velikonoce, Valentýn, Halloween, dovolená, křtiny, atd. Také se odvíjí od ročního období a nebo jen podle nálady.
Klientky si samozřejmě mohou najít inspirace na internetu a posléze konzultovat s nehtovou designerkou.

nehtový design


Objednat

Během ošetření


Začneme konzultací, při které vybereme vhodnou metodu zdobení, musíme brát zřetel fyzickou zátěž klientky a mechanické opotřebení nehtů, tak aby design byl trvanlivý a nepoškodil se do dalšího doplnění. Pokud si klientka není jistá v designu, může rozhodnutí nechat na naší manikérce, která se nepřetržitě vzdělává jak v nejnovějších trendech, tak v přehledu nového materiálu a technik využití.

nehtový design

Doba zotavení


U nehtové modeláže není potřeba, žádných velkých opatření. Jen mějte na paměti, že materiál, který nosíte, neslouží jako nástroj.

Klienti kteří zakoupili tuto službu, také využili tyto zákroky:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.