Výhody rovnání, které nejsou vidět...

Výhody rovnání, které nejsou vidět...

Esthesia.czSlužbyNaši klienti › Výhody rovnání, které nejsou vidět...

Příběhy našich klientů

Neviditelná rovnátka pro viditelnou korekci zubů

V dnešní moderní době jedním z největších překvapení a novinkou na trhu jsou neviditelná rovnátka, která korigují zuby citlivě, elegantně a opravdu neviditelně. Garanci výsledků pro plnou spokojenost pacienta se zachováním estetiky při nošení zaručí kvalitní zhotovení rovnátek na míru v německé laboratoři.

Kosmetické poradkyni a vizážistce Míše Kunické kliniku Esthesia doporučila její zubní lékařka, která dodržuje zásadu netrhat zdravé zuby, pokud to není nezbytně nutné. Již delší dobu totiž paní Kunická uvažovala o rovnání zubů nejen z estetického hlediska, ale i z důvodu pracovního. Navštívila sice několik ortodontistů, ale rozhodla se, že raději zůstane s křivými zuby, než si nechat vytrhnout zdravé, což se u standardního drátkového systému děje, navíc představa drátků v puse se jí také nezamlouvala. Když navštívila v naší klinice specialistu na neviditelná rovnátka, který jí podrobně vysvětlil celý léčebný postup s neviditelnými rovnátky, nejprve nevěřila, že s její úzkou čelistí lze tímto způsobem bezpečně a neviditelně srovnat zuby. Hlavní roli zde ale hrál fakt, že nepřijde o žádné zdravé zuby.

A dnes je ráda. „Abych byla upřímná, rovnátka mě nezatěžují, okolí nic nepozná, protože opravdu nejsou vidět, snad jen, když si nemůžu v klidu sníst kostičku čokolády a známí se ptají proč, nevěří, že důvodem jsou rovnátka, která oni opravdu nevidí. Rovnání je rychlejší – srovnání mám s dcerou, která je ve svých 15 letech nucena rovnání řešit drátkovým systémem a měla, a někdy pořád má, rozedřené tváře a rty. Moje neviditelná rovnátka nic takového nedělají, nebolí. Každých 14 dnů je sice nutná výměna dlah, po které cítím tlak a po dobu 2–3 dnů jsou zuby citlivější, ale důležité pro mě je, že rovnání je opravdu vidět.“

Nás těší, že by paní Kunická léčbu neviditelnými rovnátky doporučila také ostatním. „Jednoznačně ji všem dospělým doporučuji. Obrušování zubů je bezbolestné a máte 100% záruku, že když nebudete spokojeni s výsledkem, lze pokračovat v léčbě až do doby, kdy budete úplně spokojeni – samozřejmě bez dalších výdajů. Cena totiž i u mě hrála velkou roli, ale výsledek převyšuje všechny možnosti. Snad jediné malé minus bych hodnotila otisky, ty byly pro mě nejhorší. Dnes bych mohla říci, že s neviditelnými rovnátky jsem se tak sžila, že mi budou po skončení léčby chybět.“


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.