Rozhovor s Veronikou Kašákovou

Rozhovor s Veronikou Kašákovou

Esthesia.czSlužbyArchiv článků › Rozhovor s Veronikou Kašákovou


Připravili jsme si pro vás rozhovor s Veronikou Kašákovou, která si v současné chvíli na naší klinice nechává odstraňovat své tetování z mládí.

V kolika letech jste se nechala tetovat?

Myslím, že to bylo v 17ti letech, bylo to z první výplaty a chtěla jsem něco navždy (smích). Rozhodovala jsem se mezi piercingem do jazyku a tetováním, vyhrálo tetování na břiše, protože ho měly všechny osobnosti, ke kterým jsem v té době vzhlížela. Měla jsem z něj ale radost jen chvilku. Po třech dnech jsem měla konkurz do České Miss, kde jsem díky tetování neuspěla. Když to zjistili v domově dostala jsem zákaz vycházek. S tímhle tetováním bylo od začátku všechno špatně. Přitom já tetování vnímám velmi pozitivně. Můj otec i bratr jsou potetovaní a i můj partner má tetování. Já sama mám tři další tetování, které mám ráda, protože jsou schovaná. Teď k narozeninám si chystám nadělit si další. Dnes už ale nad tetováním a jeho vhodným umístěním hodně přemýšlím.A jaký byl důvod odstranění?

Tohle tetování bylo pro mě dost osudové. V době kdy jsem si ho nechala udělat, jsem se snažila uspět v České Miss Junior, která je zaměřená na mladé slečny, které jsou přirozeně krásné a svěží, a to se s tetováním nebo barvenými vlasy úplně neshoduje. Když mě vyloučili, v médiích se o mně a mém tetování hodně psalo. Média psala o tom, že Veronika Kašáková je ta holka z děcáku. Díky tomu se o mně a mém bratrovi dozvěděli příbuzní z matčiny strany, kteří do té doby nic nevěděli. Poslední informace, které měli, byly o tom, že jsme s bratrem v adoptivní péči. I díky tomu jsem si uvědomila, že všechno špatné v životě, je k něčemu dobré. Začala jsem se věnovat více modelingu, kde u předvádění spodního prádla a plavek je velké tetování na břiše komplikací, protože si vždy radši vyberou čisté tělo, které nemusí retušovat. Tvrdili mi, že díky tomu tetování jsem si zavřela dveře na modelingová mola. Bylo to dost náročné období, ale já jsem se zdravě naštvala a ještě víc jsem se opřela do splnění svého snu. Věřím, že i díky tomu to nakonec vyšlo a já jsem se stala finalistkou České Miss 2014. S myšlenkou nechat si toto tetování odstranit jsem si pohrávala už pár dní poté, co jsem si ho nechala udělat. Realizovat jsem ji začala až později, kdy jsem kontaktovala vaši kliniku Esthesia a domluvila jsem se s paní doktorkou Kykalovou na spolupráci.

Proč jste si vybrala zrovna naší kliniku Esthesia?

Českou Miss jsem absolvovala ještě s tetováním a asi až po půl roce po skončení České Miss jsem začala řešit, kde a jak si nechat tetování odstranit. Dlouholetá kamarádka mi poradila, že zná kliniku, se kterou je velmi spokojená a zkontaktovala mě s lidmi z kliniky Esthesia. Při první návštěvě jsem se seznámila s primářkou dermatologie paní doktorkou Kykalovou, která si mě naprosto upřímně získala a je pro mě lidský zázrak. Provedla mě celou procedurou tak komfortně a lidsky, že jsem na Esthesia kliniku vždy chodím jako domů. Díky tomu, že jsem poznala celý tým kliniky Esthesia, ráda využívám i jejich další služby. Často jsem si dopřávala masáže s Bemer terapií a využívám zde moc ráda i klasické ženské procedury, jako kosmetiku, manikúru a pedikúru. V nejbližší době se chystám odstranit si čevené žilky, takové ty metličky, ještě před tím, než se odjedu ohřát na dovolenou.

Jak jste se cítila při samotném zákroku?

Překvapilo mne, že to bolí víc než když jsem si tetování nechávala dělat, a také je to mnohem delší procedura. Po každém sezení se musí nechat pokožka měsíc odpočinout. Na samotnou léčbu má vliv i počasí, takže v létě nebo při cestě za teplem není možné absolvovat pravidelná ošetření. Moje tetování bylo velké, tak je to dlouhodobá záležitost. Já už mám tu nejdelší část za sebou a teď se těším na poslední fázi, kde se mi bude doplňovat pigment do míst, která mám vybělená díky laseru.

Jak jste s odstupem času spokojená s výsledkem?

Já jsem velmi spokojená. Nyní, když zamhouřím oči, tak už není vidět, že jsem tam kdy tetování měla. Hodnotit to můžu, až budu mít léčbu dokončenou, ale již nyní můžu říct, že jsem s průběhem a komfortem při samotných sezeních velmi spokojená. Naštěstí jsem si uvědomila, že méně je občas více, a že na Ferrari si také nelepíte nevkusné nálepky a já chci být tím Ferrari (smích).


Před prvním sezením


V průběhu odstraňování


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.