Rozhovor s Pavlínou Zimčákovou

Rozhovor s Pavlínou Zimčákovou

Esthesia.czSlužbyArchiv článků › Rozhovor s Pavlínou Zimčákovou

Začtěte se do rozhovoru s Pavlínou Zimčákovou, která pracuje na klinice jako kosmetolog a představí vám nové ošetření.

Pavlínko, jak dlouho jste na klinice Esthesia?
V začátcích jsem na klinice působila jako manikérka a pedikérka. Poté jsem se rozhodla načerpat nové zkušenosti a dovednosti ve Skotsku. Po návratu do České republiky pracuji na klinice na pozici kosmetolog s novým konceptem a kosmetikou REVIDERM a specializuji se také na permanentní make-up. Nemůžu tomu uvěřit, ale již to budou 4 roky.

Můžete vlastními slovy kliniku představit?
Na klinice Esthesia dělám práci, která mne těší a naplňuje. Výbornou práci svých kolegů vidím totiž na tváři klientů, kteří odchází maximálně spokojení a kteří se k nám za kvalitními službami a relaxací rádi vrací. Myslím, že taková zpětná vazba je zprávou, že jako tým fungujeme a odvádíme na klinice profesionální práci.

Přicházíte s novým ošetřením REVIDERM, na které se Vaši klienti objednávali už měsíc před tím, než jste začali. Co je to za úžasné ošetření?
Kosmetika REVIDERM pracuje s konceptem, který nabízí úžasnou škálu kosmetických ošetření, ve kterých se najde každý klient. Při správném používání produktů a pravidelném docházení na kosmetické ošetření přichází i viditelné výsledky s krásně rozzářenou pletí. Díky REVIDERMU klientům nabízíme přístrojové ošetření s mikrodermabrazí, což je nejkvalitnější, jemná a velice efektivní přístrojová metoda pro odstranění zrohovatělých kožních buněk, vhodná pro všechny typy pleti. Další přístrojové ošetření MicroNeedler  (neboli mikrojehličkování) stimuluje buňku a posiluje odolnost pokožky, ideální pro vyrovnání vrásek a zlepšení elasticity kůže. CellJet je ultrazvuková technologie, která viditelně zpevňuje a stimuluje pokožku. Díky tomu, že se dá přístroj perfektně nastavit dle individuální potřeby každé klientky či klienta, dosahujeme perfektních výsledků a úsměvů na tvářích našich klientů.

Myslím si, že právě díky této kvalitní nabídce REVIDERM ošetření a skvělé dekorativní kosmetice REVIDERM, kterou může klientka po ošetření vyzkoušet, jsme začali s objednávkami tak brzy. Mám z toho sama radost.

Jaké jsou podle Vás nejčastější problémy s pletí v dnešní době?
Klienti na kosmetiku chodí z několika důvodů:
- Potřeba začít se správně starat o svou pleť a relaxovat.
- Začínající vrásky na pleti nebo zjemnit ty vrásky, které už nějakou dobu mají.
- Dehydratace nebo jiné suché až šupinaté místa na pleti.
- Tmavé kruhy pod očima.
- Rosacea, Cuperoza
- Problematika akné v různých formách u mladých lidi i v pokročilém věku.

Všem klientům je vysvětlen a nastaven vhodný plán ošetření a doporučuji používání vhodných produktů, které když bude klientka správně aplikovat, posunou její vysněný cíl krásné pleti k reálnému a viditelnému výsledku.

Poradíte jak pečovat o pleť v zimním období?
Pleť v zimním období je díky povětrnostním vlivům více dehydratovaná, při nižších teplotách se v pleti snižuje prokrvení a prochlazení, střídaní přechodu venkovních a vnitřních teplot dělají pleť méně odolnou a citlivou. Některé klientky mohou mít i více sklon k praskání cévek.

Takže pokud chodíte na pravidelné kosmetické ošetřeni, vaše kosmetička vám vždy připraví program (produkty) na míru, které jsou pro váš typ pleti vhodné.

Vaše pleť vypadá naprosto perfektně, proto by nás na závěr zajímalo, jakou používáte kosmetiku a jaké jsou Vaše tajné triky, tedy jestli nám je prozradíte?
Mou prioritou zdravé a rozzářené pleti je a vždy bylo, ranní a večerní čištění pleti, pak produkty, s kterými se po nanesení na pleť cítím výborně.

Před několika měsíci jsem se seznámila s produkty REVIDERM, které jsem sama začala na sobě zkoušet, také s dekorativní kosmetikou REVIDERM. Mám totiž ráda, když mohu mluvit o své práci přímo z vlastních zkušeností, pocitů a pozorovat výsledky přímo na sobě.

A triky? Tak to asi zklamu, ty na pleti moc nefunguji, ta nám totiž vždy ukáže, jak se naše pleť s produkty cítí. Takže pohyb, slunce a čerstvý vzduch, k tomu pitný režim, toto je priorita pro zdravou pleť.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.