Lymfatická drenáž obličeje

Lymfatická drenáž obličeje

Esthesia.czSlužby › Lymfatická drenáž obličeje

Lymfatická drenáž obličeje

Lymfatická drenáž je velmi jemná masážní technika – na povrchu obličeje, krku a dekoltu se aktivují lymfatické cévy, které podporují a zlepšují funkci lymfaticko-mízního systému. Přesto, že ji všichni známe spíše jako celotělovou proceduru, v ošetření pleti, krku a dekoltu je její význam pro výsledky péče zásadní.

 

Lymfodrenáž obličeje odstraňuje otoky ve tváři a v očním okolí, pod bradou, na krku a působí jako prevence proti migrénám. Hmatové techniky se využívají při řešení vrásek nebo hloubkovém čištění pokožky. Kosmetická lymfodrenáž je také výborný způsob regenerace pleti. V mnoha případech pomáhá při chronické rýmě.

Lymfodrenáž je vhodná pro muže i ženy každého věku a lze ji absolvovat jako součást celé kosmetické péče (tj. i s maskou, čištěním pleti, výživou) nebo samostatně.

Lymfatická drenáž obličeje přispívá k harmonizaci

Vtíráním čistých esenciálních olejů do kůže, jejichž účinky jsou známy již z doby 4000 let př. n.l., dochází k uvolnění, ke zklidnění, nebo naopak k dodání energie povzbuzující mysl i tělo.

Nejčastěji využívané esenciální oleje jsou pomeranč, sezam, meruňka, vilín, lípa, oliva, levandule a řada dalších unikátních aktivních přísad. Při vývoji receptur jsou kombinovány čistě přírodní rostlinné extrakty, které zajišťují nejvyšší přirozenou účinnost produktů.

Výsledky manuální lymfodrenáže obličeje 

  • Výrazné osvěžení pleti a její rozjasnění
  • Odvedené toxiny a odstraněné otoky z očního okolí obličeje
  • Zvýšení tvorby obranných látek a zlepšení hojení kůže (i po operačních výkonech)
  • Pročištěná kůže – ocení především osoby trpící na akné
  • Hluboká regenerace kůže
  • Úleva od bolestí hlavy (migrénách)


Po lymfatické masáži je důležité dodržovat pitný režim – nejlépe čistá voda bez bublinek, bylinné i zelené čaje, popř. 100% džus zředěný vodou.

Je důležité vědět!

Lymfatické masáže se nesmí provádět při zhoubném nádorovém onemocnění, horečce nebo bakteriální infekci, při zánětu podkoží (erysipelu), akutním zánětu žil, při poruše srdeční činnosti, při zeleném zákalu.


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Nejnovější články:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.