Čestná zákaznice naší Esthesie

Čestná zákaznice naší Esthesie

Esthesia.czSlužbyO kliniceNaši klienti › Čestná zákaznice naší Esthesie

Důvěra pacienta k lékaři je polovinou úspěchu

Příběh naší pacientky začal v roce 2002, kdy se seznámila s dr. Kykalovou, nyní hlavní lékařkou dermatologie naší kliniky. Paní Růženka Nechanská je pozitivní a sympatická žena, která se již několik let pohybuje mezi mediálně známými osobnostmi, pořádá VIP akce, je také např. koordinátorem projektu Osobnosti naší vlasti, a samozřejmě velmi o sebe dbá. Důležité pro ni je totiž nejen to, aby vypadala dobře a přirozeně, ale aby se i tak cítila. Hlavním důvodem, proč se rozhodla podstoupit několik dermatologických zákroků, však nebylo její pracovní postavení, i když i to hrálo malou roli, ale spíše být sama se sebou spokojená a zvednout si sebevědomí.

Navštívila několik známých lékařek dermatoložek, ale důvěru k nim nezískala. Na doporučení kamarádky navštívila dr. Kykalovou, která jí v příjemné a přátelské atmosféře navrhla celkové vyhlazení a vysvětlila postup léčby. Prvotní obavy ze zákroku ji opustily v okamžiku, kdy jí dr. Kykalová dala možnost volby, a tím si získala velkou důvěru. Během těchto 10 let podstoupila pacientka u dr. Kykalové laserové vyhlazení pleti a mimických vrásek, vrásek kolem očí a nosoretních rýh kyselinou hyaluronovou, v neposlední řadě využila i novinku aplikaci mezonití – vše na doporučení dr. Kykalové, která velmi lidským a profesionálním přístupem navrhuje pro každou pacientku tu nejlepší variantu léčby, aby zákroky vypadaly co nejpřirozeněji.Sama paní Nechanská nám řekla: „Je uspokojující, když se tak opravdu cítím a slyším to i z druhé ruky, od svých blízkých a přátel. Pro krásu je každá žena ochotná vydržet maximum, to je to minimum pro to, aby vypadala dobře.“


Na doporučení paní Nechanské již Esthesii navštívila velká řada mediálně známých osobností, i všechny její kamarádky, které i přesto, že by si mohly dovolit zahraniční luxusní péči klinik, využívají našich služeb a stále se zde vracejí, protože opravdu vypadají po zákrocích dobře a přirozeně.

„V Esthesii je to opravdu o estetice, protože žena má být přirozená. Některé kliniky z žen dělají voskové figurky, jelikož ne vždy jim jde o výsledek, ale o peníze. Jsem hrdá, že o sebe dbám a nestydím se za to, že na zákroky chodím. Mám ze sebe radost a velkou radost dělám i paní dr., když vidí svoji práci v televizi. Díky ní se cítím mladší a krásnější. Dokonce i po aplikaci nejsou vpichy vidět a já mohu mezi lidi nebo na párty a jsem nadšená, když mě lidé chválí, jak dobře a přirozeně ve svém věku vypadám.“

Díky profesionálnímu a vlídnému přístupu dr. Kykalové se důvěra mezi oběma změnila v krásné přátelství, kterého si paní Nechanská velice cení a je připravena, pokud Esthesia přijde s nějakou novinkou, opět využít její další péči. 


Líbil se vám tento příspěvek? Můžete ho také sdílet!
Sdílet na Facebooku ›

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 284 680 530, +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami zpracování a ochrany osobních údajů.

Otevírací doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
8:00 až 17:00
8:00 až 19:30
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
+420 284 680 530
info@esthesia.cz

Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›


Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?
Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty

2010-2024 © Esthesia - Všechna práva vyhrazena.