Záchovná stomatologie

Základní filozofií kliniky Esthesia je edukovat klienty, aby se ve spolupráci s našimi specialisty starali o své zuby tak, aby v budoucnu nebylo potřeba jejich zuby zachraňovat. Předcházení těchto komplikací a celková prevence se nazývá záchovná stomatologie a je záklaním kamenem péče o zuby. Na vstupním vyšetření a na pravidelných kontrolách, které za vás budeme hlídat, dostanete komplexní péči včetně rentgenových snímků a paradontologického rozboru. Pomocí intraorální kamery vám zubní lékař dokáže demonstrovat, co je třeba udělat, abyste vaše zuby měli v pořádku.

Můžete se těšit na profesionální péči a spolupráci našich stomatologů s dentálními hygienisty. Stojíme si za tím, že děláme stomatologii s lidským přístupem a můžeme se pochlubit tím, že u nás klienti ztrácí strach ze zubařů.

 


Hledáte stomatologa? Aktuálně nabíráme nové klienty, objednejte se u nás!

 O ošetření


Zubní kazy a výplně

Pokud už je v ústech stomatologický nález v podobě zubního kazu, velmi citlivě a s použitím lokální anestezie se zub zbaví zubního kazu a vyplní se vhodným výplňovým materiálem, který vždy volíme podle individální potřeby každého klienta a dle barevnosti jeho skloviny, aby taková výplň byla nerozpoznatelná.
 

Pečetění „fisur“

Jedná se o malou škvírku v zubu, většinou tmavé barvy, která je viditelná jen velice zblízka a člověk nabyde dojmu, že není potřeba ji řešit, jelikož fisury na zubech nebolí. Fisura je však mezírkou v zubu, která nelze lehce vyčitit, a která přímo láká bakterie. Právě skrz ní se mohou do zubu tyto bakterie dostat a zapříčinit tak vznik zubního kazu. Zubní lékař proto volí preventivní pečetění těchto fisur, což je malý , bezbolestný stomatologický zákrok, kdy se tyto malé fisury zbrousí a vyplní malým množstvím výplňového materiálu v barvě zubu klienta. Tento zákrok dokáže předejít pozdějšímu odstranění bolestivého zubního kazu.

 Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý. Aktuálně nabíráme stále nové klienty a těšíme se na vás. Pomůžeme vám jak s preventivní prohlídkou, tak i s dentální hygienou. Nečekejte na bolest a komplikace a objednejte se k nám hned.


  Jak se připravit?


Pro toto ošetření není potřeba žádná zvláštní příprava. Po zjištění problému vás bude ošetřující stomatolog informovat o postupu a možnostech léčby.

 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
9:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program
klinika Esthesia

+420 603 465 672

info@esthesia.cz

Po-Čt: 8:00 až 18:00
Pá: 8:00 až 15:00

Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1

Z našeho blogu

Balíček Celulitida

“Balíček Celulitida” je speciální efektivní program vytvořený na míru klientkám, které chtějí zahájit…

Balíček Prevence

Balíček Prevence / Udržovací program je určen pro všechny klientky, které absolvovaly úvodní zahajovací…

Seznamte se…

...náš nový lékař dermatologie MUDr. Diogo Pereira Forjaz. Jaká ošetření jsou jeho specializací? A proč se…

Facebook

Sledujte nás na sociálních sítích
2010-2019 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×