Záchovná stomatologie

Základní filozofií kliniky Esthesia je edukovat klienty, aby se ve spolupráci s našimi specialisty starali o své zuby tak, aby v budoucnu nebylo potřeba jejich zuby zachraňovat. Předcházení těchto komplikací a celková prevence se nazývá záchovná stomatologie a je záklaním kamenem péče o zuby. Na vstupním vyšetření a na pravidelných kontrolách, které za vás budeme hlídat, dostanete komplexní péči včetně rentgenových snímků a paradontologického rozboru. Pomocí intraorální kamery vám zubní lékař dokáže demonstrovat, co je třeba udělat, abyste vaše zuby měli v pořádku.

Můžete se těšit na profesionální péči a spolupráci našich stomatologů s dentálními hygienisty. Stojíme si za tím, že děláme stomatologii s lidským přístupem a můžeme se pochlubit tím, že u nás klienti ztrácí strach ze zubařů.

 


Hledáte stomatologa? Aktuálně nabíráme nové klienty, objednejte se u nás!

 O ošetření


Zubní kazy a výplně

Pokud už je v ústech stomatologický nález v podobě zubního kazu, velmi citlivě a s použitím lokální anestezie se zub zbaví zubního kazu a vyplní se vhodným výplňovým materiálem, který vždy volíme podle individální potřeby každého klienta a dle barevnosti jeho skloviny, aby taková výplň byla nerozpoznatelná.
 

Pečetění „fisur“

Jedná se o malou škvírku v zubu, většinou tmavé barvy, která je viditelná jen velice zblízka a člověk nabyde dojmu, že není potřeba ji řešit, jelikož fisury na zubech nebolí. Fisura je však mezírkou v zubu, která nelze lehce vyčitit, a která přímo láká bakterie. Právě skrz ní se mohou do zubu tyto bakterie dostat a zapříčinit tak vznik zubního kazu. Zubní lékař proto volí preventivní pečetění těchto fisur, což je malý , bezbolestný stomatologický zákrok, kdy se tyto malé fisury zbrousí a vyplní malým množstvím výplňového materiálu v barvě zubu klienta. Tento zákrok dokáže předejít pozdějšímu odstranění bolestivého zubního kazu.

 Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý. Aktuálně nabíráme stále nové klienty a těšíme se na vás. Pomůžeme vám jak s preventivní prohlídkou, tak i s dentální hygienou. Nečekejte na bolest a komplikace a objednejte se k nám hned.


  Jak se připravit?


Pro toto ošetření není potřeba žádná zvláštní příprava. Po zjištění problému vás bude ošetřující stomatolog informovat o postupu a možnostech léčby.

 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program
klinika Esthesia

+420 603 465 672

info@esthesia.cz

Po-Čt: 8:00 až 18:00
Pá: 8:00 až 15:00

Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1

Z našeho blogu

Ideální metoda omlazení pleti

Každá pleť je jedinečná, proto péče vaší osobní specialistky začíná úvodní konzultací! Objednat…

Seznamte se…

...náš nový lékař dermatologie MUDr. Diogo Pereira Forjaz. Jaká ošetření jsou jeho specializací? A proč se…

MICROBLADING

Každá žena touží mít nádherný výraz ve tváři a okouzlující pohled, i proto si microblanding v posledních…

Facebook

Sledujte nás na sociálních sítích
2010-2020 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×