Naše filozofie

 

Klinika Esthesia si zakládá na tom, že její stomatologický tým spolu velmi úzce spolupracuje a snažíme se dělat vše proto, abychom vám s vašimi zuby v budoucnu nic dělat nemuseli.
Profylaxe ve stomatologii je ve světě známá tím, že dentální hygienisté spolupracují se stomatology a stomatochirurgy tak, aby se závažným komplikacím v dutině ústní předcházelo např. paradontóze. Pokud se komplikacím vhodnou léčbou přeci jen nedá předejít, rozhodně je dokážeme zachytit ve velmi ranném stadiu a úspěšně pak léčit či spravovat. Často k nám chodí klienti až s problémem a shodují se na tom, že by dali cokoliv za to, abychom jejich zuby zachránili.

 
 


Často na to naši klienti přichází až v pozdním věku, kdy už není možné problému předcházet, ale nezbývá nic jiného, než ho řešit. Máme vynikající tým profesionálů, kteří dokáží řešit kvalitně každý stomatologický nález. Všichni se ale shodují na tom, že prevence, která zahrnuje edukaci klienta, jak o svůj chrup pečovat, pravidelná dentální hygiena a pravidelné prohlídky, jsou cestou ke zdravým zubům a k minimalizaci zákroků.


Neotálejte tedy dále s prohlídkou u stomatologa a objednejte se na prohlídku, kde nejdříve zjistíme stav vašich zubů a podle toho sestavíme individuální plán péče pravidelných prohlídek a pravidelných návštěv dentální hygieny.

 


Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Dětská dentální hygiena
2018-04-17

Všichni si přejeme zdravé a krásné zuby, proto o svůj chrup pečujeme co nejlépe. Navštěvujeme pravidelně zubaře i dentální hygienu a tyto návyky…

Rozhovor s Irenou Průchovou
2018-04-03

Ireno, vítáme Vás v našem týmu. Proč jste si vybrala ke spolupráci  kliniku Esthesia?Klinika Esthesia mi nabídla spolupráci v oboru péče o…

Novinka! Lymfodrenáž
2018-04-03

Většina z nás tráví minimálně třetinu dne v zaměstnání, kde primárně sedí či stojí. Tento životní styl má neblahý vliv na náš…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×