Bezbolestné ošetření

Naše klinika a její lékařský tým Vám garantuje anestezii vždy s přísným důrazem na VAŠI BEZPEČNOST! Všechny formy anestezie jsou v našich bezpečnostních podmínkách vhodné též pro ošetření dětí. Samotnému lékařskému výkonu v sedaci, analgosedaci a celkové anestezii vždy předchází Vaše setkání s lékařem – anesteziologem, který bude konkrétní výkon provádět a přesně Vám vysvětlí průběh Vaší anestezie.


Lokální anestezie


Lokální anestetika (látky, které jsou dočasně schopny blokovat vnímání bolestivých a částečně i senzitivních podnětů) používáme u všech výkonů, které by jinak byly bolestivé.

Sedace při vědomí


Snížená úroveň pacientova vědomí dosažená podáním léků se sedativním a hypnotickým účinkem. Pacient „pospává“, je klidný a beze strachu a v případě potřeby je schopen spolupracovat.

Analgosedace

Je sedace kombinovaná se systémovým (tedy celkovým) podáním léku s analgetickým efektem (nejčastěji perorální nebo intravenózní podání).

Celková anestezie

Je uvedení pacienta moderními anestetiky do umělého spánku se zajištěním dýchacích cest, kontroly životních funkcí (pacient v průběhu operace je pod dohledem zkušeného anesteziologa v optimálním stabilizovaném stavu) a po ukočení přísunu je vyveden z umělého spánku.

Důležité informace pro pacienty

Pro výkony sedace, analgosedace a celkové anestezie je nutné absolvovat předoperační vyšetření, které v den operace nesmí být starší 14 dní. Samotnému zákroku vždy předchází konzultace s lékařem  – stomatologem, který výkon provádí, případně i s anesteziologem, který bude při výkonu anestezii vést.

Naším cílem je poskytovat anesteziologcké zákroky s maximálním ohledem na Vaši bezpečnost, proto Vás prosíme o včasné absolvování všech nutných vyšetření a konzultací.

 

 Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Nezapomeňte po Vánocích na zdraví Vašich zubů
2018-01-10

Využjte skvělé akce na vstupní prohlídku pro  sebe nebo pro další členy Vaší rodiny či Vaše známé. Při objednání do konce ledna…

Redukce problematických partií pomocí rázové akustické vlny a radiofrekvence
2018-01-09

Pokaždé, když od nás odchází spokojená klientka, cítíme, že jsme na správném místě, a že naše služby fungují. Ať už patříte mezi ty,…

Rozhovor s paní MDDr. Monikou Olivovou
2018-01-07

Poznejte blíže stomatoložku kliniky Esthesia paní Moniku Olivovou. …

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×