Bělení zubů

Náš úsměv je jeden z prvních vjemů, které si na nás okolí všímá. Barva našich zubů je ovlivněna nejen přírodou, ale i životním stylem, který vedeme. U nás na klinice Esthesia chceme, abyste se cítili sebejistí a spokojení. Víme, že zářivý úsměv vám k vašemu sebevědomí může pomoci. Přijďte a přesvědčíme vás, že i vy máte zářivý úsměv na dosah ruky.

 


  O ošetření - bělení zubů


Klinika Esthesia nabízí ordinační bělení zubů, které je možné doplnit i o domácí bělení s vlastními sadami vyrobenými přímo pro vás.

Ordinační bělení trvá 2 až 2,5 hodiny v příjemném prostředí dentální hygieny. Zuby se nejprve na bělení připraví a důkladně se očistí rotačním kartáčkem a leštící pastou. Poté je na dásně nanesen speciální ochranný gel, který zabrání jejich poškození. Na zuby se nanese pasta s peroxidem, která je aktivována modrým LED světlem. Díky tomu světlu se aktivují molekuly oxidů, uvolňované ze sloučeniny peroxid vodíku nebo karbamid peroxidu, které pronikají do skloviny, kde odbarvují usazené pigmenty. Už po prvním ošetření je výsledek viditelný.

Domácí bělení zubů probíhá až po absolvování ordinačního bělení, kde se zuby připraví a dentální hygienistka či stomatolog vám vysvětlí, jak postupovat při bělení doma. Pro domácí bělení zubů se používají fólie, které jsou vám, pomocí otisků, vyrobeny přímo na míru a vy můžete dle instrukcí odborníka s bělením pokračovat i doma a dosáhnout tak ještě intenzivnějšího výsledku. Folie jsou k vyzvednutí do týdne. Domácí bělení je přibližně na 10 dní a můžete si vybrat mezi denním a nočním bělením.

  Po ošetření


Doporučujeme hodinu po ošetření nic nejíst ani nepít a ještě minimálně 3 dny byste se měli vyhýbat barevným potravinám a nápojům, jako je červená řepa, sójová omáčka, káva, cola či červené víno. Ideální doba pro stabilizaci barvy vašeho chrupu jsou 2 týdny.

  Upozornění


Dosažený výsledek přetrvá i několik let, zuby se však vlivem barevných látek v potravě nebo kvůli kouření mohou opět zabarvovat. Barva korunek, fazet i výplní zůstává původní, nemění se v závislosti na ošetření. 

 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 17:00
9:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program
klinika Esthesia

+420 603 465 672

info@esthesia.cz

Po-Čt: 8:00 až 18:00
Pá: 8:00 až 15:00

Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1

Z našeho blogu

Ideální metoda omlazení pleti

Každá pleť je jedinečná, proto péče vaší osobní specialistky začíná úvodní konzultací! Objednat…

Seznamte se…

...náš nový lékař dermatologie MUDr. Diogo Pereira Forjaz. Jaká ošetření jsou jeho specializací? A proč se…

MICROBLADING

Každá žena touží mít nádherný výraz ve tváři a okouzlující pohled, i proto si microblanding v posledních…

Facebook

Sledujte nás na sociálních sítích
2010-2020 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
Objednejte se
Estheia Praha

Domluvte si termín Vaší konzultace/návštěvy, rádi Vám porádíme - neváhejte nám nechat zprávu nebo dotaz!
Stačí když kliknete na jedno z tlačítek níže:

Zavolejte nám: +420 603 465 672 Napište nám: info@esthesia.cz
×