Bělení zubů

Unikátní nová procedura ZOOM Philips, založená na kombinaci speciálního bělicího gelu s minimálním množstvím peroxidu vodíku, jehož podíl odpovídá zákonné vyhlášce, a zdroji modrého světla, zaručuje rychlé a efektivní vybělení téměř každého chrupu. Díky velmi nízkému obsahu peroxidu vodíku je metoda jednou z nejšetrnějších možností bělení zubů. Modré světlo aktivuje bělicí gel, a tak zefektivňuje a urychluje celkovou proceduru bělení zubů.


 

Jednoznačně nejmodernější a nejefektivnější metodou bělení zubů je v současné době technologie Brite Smile. Jedná se o bělení zubů za pomocí plazmové lampy, která garantuje jednoduchý, pro dásně i zuby bezpečný a důkladný způsob bělení k dosažení optimální přirozené bělosti zubů během jediné návštěvy.  


DOPORUČUJE

Jan Pospíšil,
zakladatel a člen skupiny
Android Asteroid

Jak bělení zubů probíhá?

Spočívá pouze v jednom dvouhodinovém sezení, následně dostanete bělicí nosiče, abyste mohli doma vzhled zubů ještě vylepšit. ZOOM technologie nepoškozuje sklovinu, korunky ani fasety.

Jaký je efekt bělení zubů?

Výsledek bělení zubů touto metodou je poměrně dlouhodobý, garantují se 2–3 roky, záleží však na Vašich stravovacích a životních návycích (kouření, káva, červené víno či kola).

Před samotným bělením zubů dbáme na to, aby pacient nejprve absolvoval důkladnou lékařskou prohlídku a dentální hygienu – jedině tak Vám můžeme garantovat maximální efekt a ochranu Vašeho zdraví. Bělení zubů se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám, lidem mladším 18 let nebo silným kuřákům. 

Po bělení je nutné vyvarovat se potravin, které by mohly zuby opět nabarvit (káva, čaj, kouření...). Na bělení nereagují veškeré protetické práce (bílé výplně, fasety, korunky a můstky).Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Nezapomeňte po Vánocích na zdraví Vašich zubů
2018-01-10

Využjte skvělé akce na vstupní prohlídku pro  sebe nebo pro další členy Vaší rodiny či Vaše známé. Při objednání do konce ledna…

Redukce problematických partií pomocí rázové akustické vlny a radiofrekvence
2018-01-09

Pokaždé, když od nás odchází spokojená klientka, cítíme, že jsme na správném místě, a že naše služby fungují. Ať už patříte mezi ty,…

Rozhovor s paní MDDr. Monikou Olivovou
2018-01-07

Poznejte blíže stomatoložku kliniky Esthesia paní Moniku Olivovou. …

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×