Bemer terapie

Bemerterapie je  Bio-fyzikální terapie cév, jejíž účinnou složkou je světově unikátní signál Bemer,  který podporuje výrobu energie (ATP) v buňkách, zlepšuje mikrocirkulaci, podporuje funkci vazomoce a velmi posiluje imunitní systém.

Bonusem Bemerterapie je nízkofrekvenční pulzní magnetické pole (intenzita je jemnější než magnetické pole země) se svými rehabilitačními a regeneračními účinky.

Člověk je tak starý, jak staré jsou jeho cévy

Základním předpokladem pro uchování, respektive znovunabytí dobrého zdraví a pro efektivně probíhající léčebné a regeneracní procesy v lidském těle je dobře fungující mikrocirkulace, tedy prokrvení organizmu na úrovni jednotlivých tkání v drobných a lymfatických cévách.

Benefity, které přináší dobře fungující mikrocirkulace

  • Zlepšení celkového prokrvení a průtoku krve
  • Zlepšení zásobování živinami a kyslíkem
  • Menší zatížení krevního oběhu
  • Zlepšení imunitní ochrany a snížení náchylnosti k infekcím
  • Zlepšení regeneračních a obnovovacích procesů
  • Zvýšení všeobecné výkonnosti
  • Zlepšení schopnosti koncentrace

 

Proč používat Fyzikální terapii cév:

Bemerterapie se úspěšně používá při: alergiích, artroze, astmatu, Bechtěrevově chorobě, Crohnově nemoci, cukrovce, podpoře hojení ran a jizev, kožních chorobách, léčbě bolesti, migrénách, poruchách látkové výměny, poruchách potence, poruchách prokrvení, poruchách spánku, revmatických onemocněních, roztroušené skleroze, stresu...

Bemerterapií v kombinaci s masáží se prohloubí nejen okamžitý prožitek z vlastní masáže, ale zárověn se zlepší celkové fungování všech orgánů i po několik dalších hodin. Navíc ztuhlé a namožené svaly daleko rychleji povolí a masáž tak může proběhnout nejen bez bolesti, ale zároveň i s hlubším účinkem. Bemerterapii lze aplikovat celoplošně i lokálně podle momentální potřeby každého klienta.

 

 

 


Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Pavlína Zimčáková - Permanentní make-up
2017-06-23

Od června jsme přivítali zpět naši speciallistku Pavlínu Zimčákovou, která se specializuje na permanentní make-up, kosmetiku  a přístrojovou…

Epilace “ALL in ONE”
2017-06-22

Epilace “ALL in ONE”  za zvýhodněnou cenu 10.000,-  Díky tomuto výhodnému balíčku můžete před dovolenou stihnout epilaci celého…

Jak si správně čistit zuby (video)
2017-06-20

Většina lidí už ví, jak si správně čistit zuby. Není ale nic příjemnějšího, než když to za Vás jednou za půl roku udělá pořádně…

Facebook

2010-2017 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×