Aroma masáž s bemer terapií

Snad pro každého jsou nejdůležitějšími faktory zdraví a čas. Přestože nedokážeme u nás na klinice čas zastavit, snažíme se oddálit jeho působení na naše tělo. Co ale dokážeme v Esthesii navíc je, že čas dokážeme šetřit. Některá z našich ošetření jsou koncipovány tak, že zvládáme 2 i 3 procedury najednou a za hodinu tak odcházíte, jako byste u nás byli hodiny tři. Jednou z takových procedur je profesionální masáž, při které jste zároveň ošetřeni BEMERterapií. BEMERterapie působí nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem na váš vaskulární systém a tím posiluje váš imunitní systém a pomáhá rehabilitovat a regenerovat vaše tělo. Člověk je totiž jen tak starý, jak staré jsou jeho cévy.

 
 


 

 O ošetření - BEMERterapie


Mikrooběh je nesmírně důležitou součástí lidského krevního oběhu. Probíhá v jemné a bohatě rozvětvené vlásečnicové síti malých a nejmenších, jinak řečeno mikroskopických, kapilár. Mikrooběh pokrývá 74% veškerého krevního oběhu a plní životně důležité transportní a zásobovací funkce. Pokud buňky nedostávají potřebný přísun kyslíku a živin a není kvalitně odváděn odpad látkové výměny, buňky nejsou schopni plnohodnotně plnit svoji funkci. To je důvod některých nemocí a nežádoucích zdravotních komplikací provázených až bolestivými projevy.
BEMERterapie je terapie doporučená berlínským institutem pro zkoumání mikrocirkulace. Je vhodná k preventivní a doprovodné léčbě některých onemocnění, která jsou způsobena poruchami mikrooběhu

BEMERterapie pomáhá:

  • Zlepšit celkové prokrvení a průtok krve
  • Zlepšit zásobování živinami a kyslíkem
  • Snížit zatížení krevního oběhu
  • Zlepšit imunitní ochranu a snížit náchylnost k infekcím
  • Zlepšit regenerační a obnovovací procesy
  • Zvýšit všeobecnou výkonnost
  • Zlepšit schopnost koncentrace
  • Zlepšit kvalitu spánku
  • Zvýšit účinnost léků

BEMER je využíván profesory a doktory v nemocnících i na klinikách právě pro jeho léčebné výsledky.
 
 

 

 Jsem vhodným kandidátem?


BEMERterapie je vhodná pro každého, dokonce i pro těhotné ženy, děti, epileptiky, klienty s nádorovým onemocněním, klienty s kovovým implantátem či implantovaným kardiostimulátorem.


 

 

 Během ošetření


Ošetření na podložce BEMER je součást klasické aromamasáže, při které Vám naše specialistka masíruje celé tělo pomocí aromatického oleje dle Vašeho výběru, který pomůže harmonizovat Vaše tělo, mysl i ducha.

 

 Upozornění


 Více informací o BEMERterapii naleznete zde.       

Některé informace čerpány ze zdroje BEMER Group.

 

 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.


Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Dopřejte nohám péči!
2018-05-15

Začtěte se do článku o prevenci proti neduhům, které mohou postihnout i vaše nohy! Nohy sice nejsou tou částí těla, která by nás často…

Rozhovor s doktorem Romanem Kadlecem
2018-05-14

Na klinice Esthesia působí jako špičkový stomatolog. Zjistěte jaké jiné vášně má!…

Program snižování nadváhy, obezity a formování postavy
2018-05-13

V programu léčby nadváhy, obezity a formování postavy přistupujeme ke klientovi vždy individuálně. Specializujeme se nejen na léčbu, ale i na…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×