Manikúra JESSICA

Máte poškozené, slabé nebo lámavé nehty? Chcete těmto problémům předejít a chcete svým nehtům dopřát tu nejlepší péči? Potom je pro vás ideální manikúra Jessica. S manikúrou Jessica stačí pár týdnů a budete se moci pyšnit mnohem zdravějšími nehty, které budou pevné, lesklé, zdravé a krásné.

Při péči o vaše nehty není důležitá jen návštěva manikérky, ale primárně kvalitní domácí péče, která znamená tři čtvrtiny úspěchu, i tu si můžete dopřát, díky manikúře Jessica.

 


 

 O ošetření - Manikúra JESSICA


Manikúra Jessica je zacílená na hloubkové vyživení, jen tak můžete pomoci nehtům zdravě růst. Při ošetření vám dopřejeme termální zábal a masáž rukou, při které si příjemně odpočinete. Kultivační ošetření vám pomůže s poškozenými nehty, se kterými se můžete setkat například po modeláži či nekvalitně provedené manikúře. Pomůže i špatně vyživeným nehtům, lámavým, třepivým a náchylným k lámání. Ošetření zahrnuje analýzu nehtů a při prvním ošetření vám poradíme s domácí péčí, která bude přímo na míru vašim nehtům.

Řady Jessica nemyslí jen na ženy a proto je připravena i řada pro muže – manikúra Jessica 4MEN. Při manikúře a pedikúře pro pány se můžete těšit na termální zábal, masáž, úpravu nehtů, včetně výživy matným kondicionérem, který pochází t kolekce Jessica Gentleman´s Club.

 

 

 

 Jsem vhodným kandidátem?


Vhodným kandidátem je každý, kdo chce mít krásné a zdravé nehty. Můžete přijít v případě již poničených nehtů, abychom je vyživili, ale i z preventivních důvodů, abyste svým nehtům dopřáli tu nejlepší péči.


 

 Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program
klinika Esthesia

+420 603 465 672

info@esthesia.cz

Po-Čt: 8:00 až 18:00
Pá: 8:00 až 15:00

Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1

Z našeho blogu

Zavřeno 1. - 5. 7. 2019

Vážení klienti, dne 1. - 5. 7.  je klinika zavřená. Budeme se na vás těšit  8. - 12. 8.…

Seznamte se…

...náš nový lékař dermatologie MUDr. Diogo Pereira Forjaz. Jaká ošetření jsou jeho specializací? A proč se…

MICROBLADING

Každá žena touží mít nádherný výraz ve tváři a okouzlující pohled, i proto si microblanding v posledních…

Facebook

Sledujte nás na sociálních sítích
2010-2019 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×