Odstranění fibromů a hemangiomů

Laserem i skalpelem – Vaši kůži rychle a účinně zbavíme nepříjemných "červených flíčků" nebo "kožních přívěsků"

 

 


Chirurgicky i laserem odstraňujeme nežádoucí projevy na kůži, jakými jsou fibrom nebo hemangiom. Ošetření je velmi rychlé a definitivní.


Fibrom je kožní růžový nárůstek nezhoubné
povahy, který se nejčastěji vyskytuje v oblasti obličeje, krku, podpaží. Může být měkký, stopkatý či tuhý, nebolestivý útvar připomínající váleček nebo kuličku. Dorůstá do velikosti až několika centimetrů, pokud je na viditelném místě, hyzdí podobně jako bradavice. Pokud dojde k nechtěnému pootočení a zaškrcení, do fibromu nepřitéká krev, fibrom se zanítí – zánět se může rozšířit do okolí nebo odpadne a oblast se zahojí samovolně. Chirurgické odstranění není složité a odstranění je důležité hlavně z estetických důvodů, nebo když fibrom překáží, bolí či hyzdí.

Hemangiom je benigní (nezhoubný) nádor krevních cév. Obvykle se tvoří na povrchu kůže nebo pod kůží, může se ale vyskytnout i jinde. Asi 30 % hemangiomů je přítomno již při narození, většina ostatních se objeví během prvních pár měsíců života. Valná většina hemangiomů nepředstavuje vážnější problém. Obvykle jde o potíže pouze kosmetického rázu. Přesto se mohou vyskytnout nádory, které omezují funkci některého orgánu nebo způsobují vážné krvácení.

 

Jak se to dělá?

Odstranění se provádí ambulantně, u větších útvarů je možné místní znecitlivění. Ošetření je poměrně rychlé a především se velmi výjimečně opakuje. Po ošetření je třeba místo chránit před sluncem a opatrně ošetřovat. Volbu metody - tedy laser nebo skalpel volíme s ohledem na charakter útvaru. Výhodou laserového odstranění (nebo odstranění kauterem) je okamžitá eliminace krvácení.

Doporučujeme menší námahu kůže po zákroku a stejně tak pozor na těsné oděvy, které nejsou vhodné, aby se kůže dobře a rychle odhojila.Tuto péči poskytují:

Obraťte se na nás

telefonicky na čísle +420 603 465 672, e-mailem na info@esthesia.cz nebo využijte náš formulář on-line zde pod tímto textem.

Vyžádejte si termín pro konzultace, operaci nebo léčbu. Budeme Vás kontaktovat do 24 hodin a nabídne vám termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Napište nám

Esthesia

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek
Pátek
8:00 až 18:00
8:00 až 15:00
  Sobota - po předchozím objednání.

telefon:
e-mail:
+420 603 465 672
info@esthesia.cz


Adresa kliniky

Esthesia – klinika rodinného zdraví a krásy s.r.o.
Opletalova 1013/59, 110 00 Praha 1
mapa zde ›

Jak se k nám dostanete?
Kde u nás zaparkujete?

Způsob hrazení péče
Dárkové certifikáty
Věrnostní program

Proč jít do Esthesie?

Poskytujeme vám komplexní péči v takové kvalitě, kterou sami žádáme pro sebe a své rodiny. Jsme dlouhodobý partner vašeho zdraví a krásy. Je pro nás důležitá účinná prevence, správná léčba, a to vše pro váš zdravější a lepší život. Je nám ctí, že tu pro vás můžeme být již od roku 2003.

Sledujte nás na sociálních sítích

Z našeho blogu

Rozhovor s Pavlínou Zimčákovou
2018-02-18

Začtěte se do rozhovoru s Pavlínou Zimčákovou, která pracuje na klinice jako kosmetolog a představí vám nové ošetření.…

Dezinfikátor bot ELFUR-K (Klenz)
2018-02-18

Stali jsme se specialisty na řešení komplikací v oblasti podologie. Naše specialistky jsou vyhledávány klienty, kteří se vrací pro pomoc a…

Rozhovor s paní Petrou Pohůnkovou
2018-02-05

Petro, co pro Vás bylo za impuls začít se věnovat tolik potřebnému oboru podologie? A kde jste studovala?Již od mého mládí jsem se chtěla věnovat…

Facebook

2010-2018 © Vyroba-www.cz & Esthesia - Všechna práva vyhrazena.
×